Gość Profil usunięty

Agroshow 2013

Polecane posty

Iva    0

Bylam dzisiaj z rodzinka,rodzinnie,dotarlismy po 12;00 bylo bardzo fajnie,wszystko zwiedzilismy,podostawalismy to i owo od firm przeroznych najwiekszym zaskoczeniem dla nas byl kombajn do uwaga..zbierania porzeczek na stoisku New Hollanda . Wygladal ciut dziwnie i inaczej :D *wiem gadam dziwnie ale i don't give a f*ck ;p * Pod koniec juz nogi odmawialy posluszenstwa hahaha,ale to chyba zadna nowosc u kazdego zwiedzajacego AS :P

No to do nastepnego razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Ja byłem wczoraj ( sobota) wystawa bardzo pozytywnie... 3 godziny zwiedzania, to nogi juz odmawiały posłuszeństwa.. ;) masa sprzętu, ale to co chciałem zobaczyć zobaczyłem porozmawiałem, i już wiadomo co dalej dumać...

 

Odnośnie AF... to chyba władzom AF należy się ban i co najmniej 50% ostrzeżenia... za ignorowanie forumowiczów... skoro najpierw był pomysł na jakąś "niespodziankę" i osoby, które były tym zainteresowane chciały dowiedzieć się coś więcej to w zamian dostawały 0 odzewu. Skoro można było napisać PW z zapytaniem to i można było potem napisać , że nie wyszło planowanie tej "niespodzianki" To chyba nie jest trudne?? I było by ok... oj nie ładnie... nie ładnie...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

dokładnie @finn fajnie że było można czasami stare grono spotkać @deer-a i też o tym rozmawialiśmy... czy słomka najlepiej sprzedawca DF odpowiedział na pytanie klijenta czy ma koguta do ciągnika ,, Panie wszystkie mają tylko pozdejmowaliśmy wszystko bo ty ku..a zapier...ili -koguta też by odkręcili? panie na premierach gościu pod pachą z łacznikiem 10kg chciał wyjść o zawleczkach czy swożniach nie spominam... :D


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Powiedzcie mi jak to jest, że wszędzie pogoda kiepska przed i po targach, a na samych targach aż przyjemnie?

Czy Ci z izby mają gdzieś w chmurach wtyki jakieś ?

Czy to Ci Indianie obecny na targach to wytańczyli ? :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

na pewno to Ci indianie to załatwili ;) ja byłem wczoraj z Dziewczynami to pogoda była super... a dzisiaj juz pochmurno... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

Byłem dziś :D

Przyjazd 9;05 powrót 15;10

Kto widział czerwonego lanosa z blachą DWR to my :D

Wystawa ogólnie bardzo dobrze zorganizowana szkoda że nie było stoiska Af..

Pogoda super :)

Dużo znajomych twarzy sie zobaczyło.

Mimo że nie było stoiska ursusa to widziałem dwa jeden był przedstawiany przez jaką agrome a drugi też przez kogoś podobnego :)

Ogólnie bardzo nam się podobało było lepiej jak w tamtym roku ! :)

Aby do następnych panowie! :)


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROXIMAMICHAŁ A ASKET WIDZIAŁEŚ WYSTAWIALI SIĘ

 

 

czesc dominiku

 

asketu nie widziałem ogólnie było bardzo mało firemek z brykiecierkami, ale jak juz były to tylko i wyłacznie hydrauliczne

 

jaki olej zalac do przekładni w brykieciarkach oraz jaka ilosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Zależy do jakiej brykieciarki? Do Wamaga idzie Transol 75 lub Hipol 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem,było super,w sumie do przejechania miałem 950km ale naprawde warto było,mam nadzieje ze za rok tez tam bede,Pozdrawiam Wszytskich co tam byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorzy    0

A co tam znalazłeś w tej popielniczce ? No jak to w popielniczce zapewne popiół z fajek. :D

W class'ie wszystko się znajdzie nawet cytrynówke. W popielnice był kluczyk. Nawet pasował xD

Edytowano przez skorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Michał apropo oleju do naszych maszyn najlepiej kup sobie olej syntetyczny przekładniowy dobrej firmy należy zwrócić na temperaturę pracy oleju najlepiej aby zawierała się od -20 do +80 a co do ilości to lej aż przeleje się przez przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muran001   
Gość Muran001

Byłem tam dnia 20.09.2013

 

Ogólnie mi się podobało. Znalazłem parę zabytków: McCormick International 320 Diesel, Ursus C-45 na metalowych kołach, odrestaurowany Lanz Bulldog, ciągnik jednoosiowy Ursus C-308 i parę maszyn konnych. Z nowych traktorów najbardziej przypadł do gustu Zetor Major 80. Szkoda, że nie było stoiska Ursusa.

 

Najlepsze jednak było to, że podszedłem do stoiska Rostselmashu nie z powodu kombajnów, tylko z powodu hostessy od Wektorów 420. Żałuję, że krótko z nią gadałem. Laska miała na imię Klaudia i była zgrabną szatynką o ciemnych oczach.

 

Może ktokolwiek był na stoisku Rostselmasha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja jakos ominołem to stoisko,jakos mnie ta marka nie kreci,a naprawde tyle zwiedzania ze głowa pekała,było mega,teraz juz czekam na wyjazd do Poznania w Styczniu na

Polagra Premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

ja wybieram się na AGRO-PARK w Lublinie 26 października, troche mniejsza impreza niż te w Poznaniu, ale przede wszystkim blisko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedaxa    0

Zapraszam :D

 

http://youtu.be/n7WfBi7cNCc

 

 

 

Co Do Agroshow,

Ogólnie bardzo fajna wystawa dużo maszyn i wielu fajnych ludzi.

Jedyny problem który dla mnie okazał się duży to połączenie autobusowe Pobiedziska- Agroshow które operował jakiś jełop.

Na Agroshow byłem tylko w piątek więc miałem tylko kilka godzin żeby zwiedzić wystawę bo po 17 musiałem być z powrotem w poznaniu. O 9 z rana wyjechałem z poznania i w Pobiedziskach byłem o 9.45, według rozkładu jazdy na stronie Agroshow autobus kursować miał co godzinę wiec se myślę pojadę tym o 10... Ale nieeeeee!!! Bo pan kierowca autobusu postanowił sobie że on będzie jeździł kiedy mu się łaskawie zechce a nie według rozkładu i w ten oto niesamowity sposób straciłem dwie godzin bo autobus przyjechał około 12 co dało mi mniej niż 4 godziny na wystawie bo o 16 musiałem już wracać autobusem.

 

Mam nadzieje że za rok Nie będzie tego problemu.

Edytowano przez bedaxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nawiązując do postu @Bedaxa, tutaj jest moja wersja podroży do Polski na Agroshow 2013.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witamy! Kto będzie z Was na tegorocznej Opolagrze? Planujemy zrobić spotkanie z fanami itp w niedzielę (16 czerwiec). Jeśli jest ktoś chętny to odezwijcie się a może coś z tego wyjdzie. Na facebook'u zrobiliśmy wydarzenie i są osoby chętne. Wiecie porozmawiamy, połazimy, pokręcimy jakiś materiał do filmiku z Opolagry http://www.facebook.com/events/144434582410479/ Jeśli możecie to dajcie znać swoim znajomym itp, bo myślimy, że warto - a wiadomo, że ktoś znajomy zawsze się tam znajdzie Robimy to też ze względu na to, że wiele osób chce nas "bliżej" poznać i to jest doskonała okazja do tego
       
      Pozdrawiamy!
    • Przez damian1992
      Siemano ludzie!
       
      Już tylko 2 tygodnie zostały nam do corocznej , największej imprezy rolniczej na Podlasiu , tradycją stały się już spotkania użytkowników naszego portalu , niewielką część naszej społeczności już znam i chętnie poznam innych ciekawych ludzi , z którymi będzie można podyskutować , napić się piwa
      Tak więc proponuję termin spotkania :
       
      Sobota: godzina 13.00 - największy ciągnik Fendt
      Niedziela:godzina 13.00 - największy ciągnik Fendt
       
      W sumie godzina i miejsce to samo jak co roku i wydaje mi się że większości z was ten termin pasuje co widać też w tematach z poprzednich lat , tak więc wpadajcie i śmiało zagadujcie do ludzi których twarze znacie z poprzednich lat (patrz moje zdjęcie ) Uprzedzam że ja będe tylko w niedzielę , ale na pewno część z was wybierze się w sobotę , także pozwoliłem sobie ustalić taki termin żeby potem nie było tego typu postów: "O a ja myślałem że to o 12 przy największym JD"
       
      Zapraszam do dyskusji , piszcie swoje "za" i "sprzeciw"
    • Przez PremiumTrade
      BEZPŁATNE wejściówki na TARGI FERAM - Łódź Atlas Arena



      więcej informacji na:
      https://www.facebook.../PremiumTradePL

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Sprawdź w Kalendarzu Rolnika, co ciekawego wydarzy się w Bednarach i którzy użytkownicy AgroFoto.pl będą na Agro Show 2014
       
      http://www.agrofoto..../212-agro-show/
       
       
      A wiec tak jak w tamtym roku to i w tym zakładam temat na Agroshow Bednary 2014.
       
      Chciał bym się dowiedzieć kto będzie, i czy robimy jakieś spotkania?
       
      Jak wiadomo, ja juz sie szykuje i prawdopodobnie wpadnę razem z ekipa z Anglii Bede we wszystkie 3 dni.
       
      http://www.agroshow.eu/agroshow/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj