Zaloguj się, aby obserwować  
Chudini

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Chudini    0

Witam forumowiczów. Mam pytanie: czy zwykły zaczep tego typu ( http://www.sklep-gre...ducts_id/265638 ) w ursusie 912 wytrzyma współpracę z tym rozrzutnikiem czy musi być hitch. Proszę o odpowiedź ponieważ chciałbym podczepić ten rozrzutnik do 912 ale mam tylko ten zwykły zaczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

Nie wiem co za problem zalozyc zaczep hitch do 912. Jakby kto potrzebowal to mam prawie kompletny nowy do sprzedania.


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudini    0

Witam ponownie, mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego rozrzutnika: jak podłączyć jego hydraulikę do 912, i jak ją obsługiwać aby sprawnie włączać i wyłączać posów łańcuchów. Dodam że mam 4 gniazda hydrauliki w ciągniku. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

co z tego że masz 4 jak naprawdę tylko dwa można sensownie używać wg mnie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

tak jak kolega wyżej, na pewno tylko 2 mozna używać, bo jedno jest do wolnego powrotu, a drugie podłączone do siłownika wspomagającego, chyba, że masz dodatkowy rozdzielacz... jeśli tak to podłącz do obu par i zobacz na których będzie najlepszy posów...

 

jak dla mnie to pytanie dziecinne, czy to problem popatrzeć i trochę pomyśleć?? logicznie... czy to na prawde takie trudne?? a od razu lecieć i na Af pisać??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudini    0

jak dla mnie to pytanie dziecinne, czy to problem popatrzeć i trochę pomyśleć?? logicznie... czy to na prawde takie trudne?? a od razu lecieć i na Af pisać??

 

 

kolego po to jest AF żeby pytać jak się nie wie, nie chcesz nie odpowiadaj

A poza tym rozumiem że aby posów cały czas działał to trzeba trzymać dźwignię ręką, ewentualnie ją czymś zablokować? Czy jest jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

tak, po to jest AF... ale nie z dziecinnymi pytaniami... a najpierw pomyślałeś, jak podłączyć?? podłączyłeś wg swojej praktyki, działało?? czy nie?? jeśli nie, to dopiero pytaj na AF... nie na odwrót... bo jak tak każdy bedzie z błahymi sprawami zawalał forum to zapanuje chaos... najpierw myślimy , logicznie....a dopiero jak nic się nie wyduma to pisze się na forum, bynajmniej ja tak robię...

 

Odnośnie tej dźwigni, to tak oryginalnie były takie ograniczniki , że jak przesunełeś za ten ogranicznik to dzwignia się opierała o niego i nie musiałeś trzymać...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez szczurek05w
      Mam problem co to może być przy klemie plusowej 

    • Przez gregory81
      Witam wszystkich.
      Mam pytanie odnośnie EGR-u w Belarusach (tak zwana wersja 4) . Jak go się zaślepi to trzeba coś zmieniać w ustawieniach komputera? Może ktoś to już przerabiał.
    • Gość
      Przez Gość
      Cześć wszystkim. Chcemy kupić górny zaczep do zetora 7341 tylko nie wiemy jaki. Głównie jest potrzebny do beczkowozu 5tys litrów. Do tej pory beczka była ciągana zetorem 5245 i 6245 na zaczepie od c360 (ciągamy tak od ponad 12lat). Niedawno się dowiedziałem, że zaczep od c360 nie jest przystosowany do takiego obciążenia pionowego, nie wiem jakie może być na nim max obciążenie ? W związku z tym myślimy nad innym zaczepem. Oryginalny zetorowski z regulacją góra/dół kosztuje około 2700zł, także trochę drogo. Znaleźliśmy za 500zł taki jak w załączniku, ale czy on się nada do beczki ? Jest tak samo mocowany jak od c360, na 6 śrub do mostu, ale za to dalej jest wysunięty przez co śruby by były bardziej obciążone pionowo. Ktoś z was ma taki zaczep i może coś o nim powiedzieć ? Albo ma jakąś inną propozycję ? 
      Zaczep
       
    • Przez karol210589
      Witam. Temat był już poruszany jednak nie do końca wszystko jest takie jasne. A więc chodzi o gniazdo 3 pinowe.  Wg instrukcji i chociażby tutejszych wypowiedzi i Poznaniu opinii  speców od elektroniki sprawa podłączenia  wygląda tak:
      Pin 31 to masa
      15/30 Plus czyli 12v
      82 ma zostać nieużywane
      Takie zalecenie jest również do mojego sterownika rozsiewacza rauch. Jednak przy takim podłączeniu sterownik nie działa
      Po podłączeniu miernika i sprawdzeniu napięcia w gnieździe w innym ciągniku wychodzi że w Pinie 82 jest 12v po wlaczeniu stacyjki. I co o tym myśleć? Sam producent się pomylił? Co najmniej dziwne...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj