Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jedrysekjarek
      Witam.

Mam problem z podłaczeniem 2 rozdzielaczy 4 sekcyjnych. Dowiedziałem sie ze w starych cyklopach jest jakos ten problem rozwiazany. Potrzebuje podpiac pompe pod 2 rozdzielacze monoblokowe 4 sekcyjne. Kazda sekcja bedzie zasilac siłownik dwustronnego działania.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b78fbada53ed3e73.html
    • Przez daromen89
      Witam.. dawno nie zaglądałem na forum ze względu na to, że wszytko szło z górki w rozwijaniu mojego gospodarstwa, ale oststnio natknołęm na panią daradczynię kredytową w banku z mojej okolicy która ewdentnie nie chce mi pomóc i niemiłośiernie mnie denerwuje, nie będe pisał o szegółach bo szkoda nerw na nia i na ten pi.......y bank za przeproszeniem.
      Do rzeczy..chciał bym, pożegnać się raz na zawsze z tą placówką i ładnie im podziękować za "pomoc" ale mam u nich kredyt...teraz pytanie- czy mogę starać się o kredyt w innym banku np BGŻ mając konto i kredyt w banku spółdzielczym, najchętniej wziął bym pożyczkę w innym spłacił spółdzielczy bo po prostu nie cierpię do niego chodzić i do tych bab na samą myśl ciśnienie mi się podnosi.
      A w życiu chodzi o to żeby się nie ograniczać a ten bank mnie ogranicza normalnie...
    • Przez sakos2803
      Witam mam problem z podłaczeniem chłodnicy hydrauliki. chciałem wymienic weze pracownik je wykrecił ale nie zaznaczył który był gdzie podłaczony. Moze ktos z posiadaczy 10540 zerknoł by jak ma to byc podłaczone.Filozofi nie ma ale moze ma to jakies znaczenie.
    • Przez daryjusz10
      Mam mały problem. Kupiłem prasę zwijającą, ale nie ma przewodu, który łączy sterownik z gniazdem w ciągniku... sterownik już przerobiłem na zwykłą wtyczkę i chciałem podłączyć ją pod gniazdo w ciągniku ale tam chyba nie ma plusa na stałe... mam nadzieję, że mnie rozumiecie heh... i moje pytanie brzmi czy trzeba jakoś dodatkowo do tego gniazda na błotniku podłączyć na stałę plus czy zrobić drugie gniazdo specjalnie do prasy... i czy mogę ten plus pociągnąc bezpośrednio z akumulatora??
    • Przez tomaszek-c360-3p
      Witam, mam pytanie, mianowicie jak można w inny sposób podłączyć ładowacz czołowy do renault 103-54 bo mam podpięty pod tylnie gniazda wyjście i powrót z ładowacza a trzeci wąż powrót do skrzynii (rozdzielacz przy ładowaczy na joystik na 3 węże) a potrzebne są mi dodatkowe gniazda. Mozna podpiąc rozdzielacz prosto do pompy a powrót dać do rozdzielacza ciągnika a trzeci wąż zostawić jak jest (powrót prosto do skrzyni) ? nic się nie stanie z rozdzielaczem tura lub ciągnika?
      I jaki pług obrotowy wybrać na ciężkie i gliniaste ziemie? uciągnie 4 skiby obrót?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.