Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek19941319

Oraka Renault Ceres 345

Polecane posty

Witam jak już wcześniej wspomniałem , mam okazję kupić ciągnik Renault Ceres 345 z roku 2002 moc 85 KM z turbosprężarką . Jakie są wasze opinie na temat tego modelu bądź marki .

Słyszałem a nawet sprawdziłem że ten ciągnik dość dużo pali, ile według was powinien palić przeciętnie ciągnik przy 1 godzine orania na zwięzłej nie piaszczystej ziemi . Renault spalił ok 14 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam aresa i jestem zadowolony z niego renowki to dobre ciągniki. Mi pali 11.5 litra na 1 ha przy 3x40 chociaż w tym roku teraz było tak sucho że aż pług nie właził to łyknął więcej pewnie ale nie mierzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis07    0

Ja posiadam cergosa 345 z 2002r mam go już 3 lata jak na razie super . jeżeli chodzi o spalanie to też wydaje im się że trochę za dużo

W orce przy pługu 5 na 1godz zegarową spala około 10l 1 hektar orze około 1,5 godz. więc na 1h wychodzi 15l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak wląsnie Panowie myśle niby renówki dobra marka ale z tym spalniem to trochę za duż na taką moc a pługi mam 4 , trzeba by nowe pługi kupywać . Poza tym ciągnik robił by tez przy spreżynówce , talerzówce , prasie rolującej łańcuchowej Feraboli oraz przy dość starej prasie kostkowej New holanda więc miałby szerokie zastosowanie w gospodrastwie . Na razie jescze go nie kupiłem ale mam okazje zaminić mojego Case Interantional XL845 z 89 roku (staruszek ale dobrze się sprawował ) na tą renówke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbudzyn    271

Też posiadam Aresa dużego i małego ,są to bardzo dobre ciągniki ,Według mnie to bardzo dobra okazja na zamiane na renówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj