Skocz do zawartości
roxor

Case mx 135

Polecane posty

Bolek96    2

w moim też łagodnie rusza tylko zaczął się już ślizgać na wszystkich połówkach :/

konradb24    0

koledzy może mi ktoś powiedzieć gdzie szukać elektor zaworu od sterowania półbiegami 3 i 4 bo chyba coś się przycina jak zmieniam te połówki to przestaje działać najpierw wspomaganie potem wałek i na końcu ciągnik się zatrzymuje. zgaszę go zapalam i jest ok do momentu jak znów użyje tych polówek. dodam że na 1 i 2 jest w porządku.

Bolek96    2
4 godziny temu, konradb24 napisał:

koledzy może mi ktoś powiedzieć gdzie szukać elektor zaworu od sterowania półbiegami 3 i 4 bo chyba coś się przycina jak zmieniam te połówki to przestaje działać najpierw wspomaganie potem wałek i na końcu ciągnik się zatrzymuje. zgaszę go zapalam i jest ok do momentu jak znów użyje tych polówek. dodam że na 1 i 2 jest w porządku.

ZA SKRZYNKĄ  od akumulatora od filtra wychodzi gruba rura i za nią są 2 elektrozawory i jak dobrze wyciścisz tam to będziesz miał ładnie opisane ABCD, 1 elektrozawór masz od AB 2 CD

Wiadomość z agroFakt.pl

konradb24    0

Dzięki kolego w wolnej chwili sprawdzę co i jak może to pomorze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Barm03
      Drodzy koledzy i koleżanki,
      wie ktoś może z jakim momentem dokręcać głowicę w case 856 xl i jakim schematem ? Chciałbym jeszcze zapytać się jakie powinny być luzy zaworowe w tymże ciągniku. Pozdrawiam
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich.Potrzebuję docisk sprzęgła i tarczę sprzęgła do Case 923. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć . Może ktoś pomoże. Z góry dziękuję.

• Przez ZbigniewK
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem Case 1420. W tym roku będą to moje pierwsze żniwa z tym kombajnem i w związku z tym mam do was kilka pytań. Mianowicie, wyjechałem nim pierwszy raz w pole aby sprawdzić jak maszyna działa i zaobserwowałem kilka problemów, z którymi nie mogę sobie poradzić.
      -> Kombajn tnie słomę, (sieczkarnia jest schowana, nie chcę, żeby była pocięta). Zauważyłem, że jest pocięta bardzo drobno już na rotorze. 
      -> Słabo czyści zborze, w zbiorniku jest pełno kłosów
      Bardzo proszę was o pomoc, jakieś rady co zrobić, ewentualnie, jeśli moglibyście przyjechać i pokazać co i jak, lub zaprosić mnie do siebie aby wyjaśnić jak wszystko dobrze ustawić. 
    • Przez Emil9
      Witam 
      Kto teraz serwisuje CASE w Lubelskim 
    • Przez zulus
      Jak w temacie nowy czy stary mam belarusa 920 to wiem co to ciągnik ze wschodu ,case troche znam smam obawy jeden nowy ale awaryjny a drugi też ma wady i zalety poradzcie co zrobić z góry dziękuje

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.