Polecane posty

Te same, trochę inna budowa tłoka 

IMG_20220121_174931.jpg


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Kurcze pierwszy raz sie z czymś takim spotykam. A nr ten sam jest na obu pompach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numery inne, korpusy nieco inne, ale tłoki są chyba zamienne.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
materrol    1

Dzięki śliczne, ale niestety nie oddaje to tego co chciałbym wiedzieć. Szukam schematu, na którym będzie pokazane jak wygląda przepływ oleju w rozdzielaczu przy poszczególnych ustawieniach dźwigni hydrauliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Miał już ktoś okazje kupować drzwi do MX? Mi przyszły akurat polskie, ale coś tak nie bardzo mi pasują owalem, znaczy góra dociska, a dół z 3cm odchodzi, regulacji nie ma i nie wiem czy są różne wersje czy z tą coś nie tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Polskie? A to ciekawe... Podobno w PL nie gną szyb w dwóch płaszczyznach, tylko w jednej, a w Case/Mc są gięte w dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Hartownia Szotkiewicz , powyginana to ona jest nie wiem czy nie za mocno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Może źle jest zwymiarowana. Ja wymieniałem raz, nie pamietam producenta i wszystko pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

Wymieniałem z 2 lata temu też od Szotkiewicza i pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Chyba to jednak bardziej kwestia ustawienia, bo w miarę udało mi się dopasować, ale musiałem pod jeden zawias dać grubszą gumową podkładkę. Poprzednie drzwi tez nie przylegały idealnie tylko nie zawracałem na tu uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3897

Będzie pasować filtr hydrauliczny od case mx do mccromicka mtx? Niby w danych jest że podejdzie ale sam nie wiem. Ponad 100 zł różnicy pomiędzy orygniałem mccormick a case 

https://sklep.hydro-masz.pl/filtr-hydrauliki-mc-704385a1.html

https://www.strefarolnika.pl/pl/p/FILTR-HYDRAULICZNY-47477558-CNH-CASE-MX%2C-MAXXUM-5120%2C-5130%2C-5140%2C-5150-1976934C3%2C-1976934C5%2C-47477558%2C-452331A1-%2C-704385A1-%2C-P560653/3724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140
MIKOLAJ276    106

witam Case odmówił mi posłuszeństwa. Po włączeniu rewersu do przodu lub do tyłu mruga kontrolka N i nie jedzie Ciągnik stoi na dworzu już dłuższy czas , mogło coś zawilgnac?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Najczęściej problem z cewką jazdy przod lub tył. Sprawdź te cewki. Najprościej podmienić z blokady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Panowie jakim olejem macie zalane wspomaganie? W serwisie powiedzieli mi ze mogę zalać tym samym co w skrzyni, np shel spirax albo Akcela  hy-tran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Tak, nie pojedzie wogóle.

Przecież wspomaganie jest na oleju ze skrzyni...🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56
7 minut temu, Rowan napisał:

Tak, nie pojedzie wogóle.

Przecież wspomaganie jest na oleju ze skrzyni...🙄

Akurat mi chodziło o Case cx i tam jest osobny zbiornik z płynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16
4 godziny temu, MIKOLAJ276 napisał:

witam Case odmówił mi posłuszeństwa. Po włączeniu rewersu do przodu lub do tyłu mruga kontrolka N i nie jedzie Ciągnik stoi na dworzu już dłuższy czas , mogło coś zawilgnac?

Tzw czujnik obecnosci, czyli ten ktory znajduje sie pod siedzeniem. Włącz wałek WOM i zobacz czy piszczy jesli tak to czujnik obecnosci a dokladniej ktorys kabel sie urwał

Edytowano przez Krystian86

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKOLAJ276    106

Testowałem to. jak włączę wom i podniosę się z fotelu to słychać piszczenie. Tak samo jak mam zaciągnięty ręczny i dam rewers do przodu lub do tyłu to też piszczy


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj