Polecane posty

Rowan    221

Egzemplarz BARDZO ładny, ale chyba ostro popił w święta i go trzyma do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40

Jakby nie patrzeć to ma już 19 lat a czas też robi swoje. Traktor ładnie na zdj wygląda. Też uważam, że cena przesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Jakby ten przebieg byl oryginalny to wolalbym go za 200tys niz nowego jd za 400tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Jakbym miał 400 koła to bym wolał jd ale za 200 to kupisz jakiegoś zjebanego zetora co w środku wygląda gorzej niż ten case. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ciągniki drożeją ale aż tam to watpie. Sam teraz kupiłem Fendta 820 z 2004 r  10350 h za 190 netto. W tamtym roku takie były po 150-160. 

A  nie ma ktoś może starego licznika, dokładnie chodzi mi i tą folię  na te 3 przyciski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Raczej cena zboża i wydajności  mocno do góry i rolnicy wreszcie mają pieniądze.  Ja na taki rok 4 lata czekałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Przedewszystkim nowe drożeje. 10 lat temu można było kupić nowe 6 cylindrów za 200 netto. Teraz 350 to mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie sobie ceny maszyn nawet rokndo roku, nie trzeba szukać  o było 10 lat temu. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

No cóż, jak to kiedyś powiedział prezes Ursusa "każdy chce jeździć mercedesem", koncerny to widzą i doją ile wlezie z takich ludzi ;). Belarusy jakoś specjalnie nie podrożały;) .

 

Ja 6 lat temu za MX135 z Niemiec dałem 70tys brutto, dziś widzę powystawiane są i po 100tys... absurd.

Edytowano przez Dastan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używane maszyny też drożeją. W Niemczech ludzie zaczęli się przekonywać że te starsze ciągniki są prostsze i bardziej niezawodne od nowych.Dlatego właśnie MX trzyma cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKOLAJ276    106
paktofonikas1987 napisał:

Ciekawa sprawa, jak szukałem swojego to ten facet miał mx 120 z Francji, i był ten co, ogłoszenia, sam mówił że ten mx 135 to lalka, kupił go od wuja a on mial go od nowości, przejechałem się nawet tym mx i rzeczywiście stan jego jak nowy, oryginalny komplet kluczy i co ciekawe wszystkie naklejki na ciagniku były w języku polskim. Sam egzemplarz napewno wart uwagi ale cena faktycznie duża 😏


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Raczej abstrakcyjna bym powiedział, może ktoś przypomnieć jak wymienić uszczelniacz w przedniej zwolnicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Ściągasz kolo, odkręcisz sworznie góra/dół i wyciągasz zwolnice z półosia, dalej juz sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ed2000    5

Ma ktoś u siebie podłączone układy elektryczne zamiast sworzni siły uciągu żeby oszukać sterownik ehr i nie mieć błędu uszkodzonego sensora uciągu bo Słyszałem że można kupić jakiś układ zestroić i błędu nie będzie sterownik pokazywał.

Edytowano przez Ed2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Jak nie działa jeden to można zrobić kalibracje ehr podczas której podajemy ze mamy 1 sensor. Ten działający zakładamy na prawa stronę.

procedura kalibracji w linku:

 

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ed2000    5

Gorzej w przypadku jak ktoś ma popsute oba sworznie to kalibracja nie pomoże.

Można te sworznie oszukać jakimiś układem, zestroić na odpowiednie Volty i omy. Problem błędów sworzni uciągu mamy z głowy, wiadomo wtedy też nie działa regulacja siłowa. Myślę że są na forum tacy co mają wiedzę jak to zrobić może pomogą w temacie żeby problem rozwiązać wielu z nas i nie kupować drogich sworzni uciągu. 

Edytowano przez Ed2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    221

Da się to zrobić i „oszukać”, może ktoś z Was będzie mieć tyle damozaparcia, żeby dojść do tego jak 🙂 Ale do tej pory ja proponuje naprawe, jeśli tylko samego kabla nie macie uszkodzonego, jego izolacji to jest 80% szans na skuteczna naprawe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ed2000    5

Mojego sensoru uciągu nie da się naprawić powiedział to gość z polski który takie rzeczy robi, może ma ktoś na sprzedaż sprawny bolec uciągu do mx

,,Rowan,, zrób mi taki układ żeby jeden sworzen oszukać

,,Ziel,, nie sprzedaję traktoru

Edytowano przez Ed2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620
20 godzin temu, Rowan napisał:

Da się to zrobić i „oszukać”, może ktoś z Was będzie mieć tyle damozaparcia, żeby dojść do tego jak 🙂 Ale do tej pory ja proponuje naprawe, jeśli tylko samego kabla nie macie uszkodzonego, jego izolacji to jest 80% szans na skuteczna naprawe 😉

A czemu akurat kabla? Mi się kiedyś przerwał, zlutowałem i chodzi normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj