Polecane posty

JD1052    206

Fakt, że ładnie wyposażony(pneumatyka, tuz, wom, ładne opony) i wygląda oryginalnie i nie jak ulep i wyjeb...

Edytowano przez JD1052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Rowan napisał:

Naprawde chcesz dać 100tyś za mx-a z 97r...? 🙄

Czy 97 czy 2001 to przy 20 letnim ciągniku niewielka różnica, w sumie  ważne w jakim stanie jest. Po 70-80 tys to już po zdjęciach widać że zmęczone życiem i  odechciewa się jechać. 

Edytowano przez paktofonikas1987

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
15 godzin temu, Rowan napisał:

Naprawde chcesz dać 100tyś za mx-a z 97r...? 🙄

A od kiedy ciągnik kupuję się na rocznik. Liczy się stan techniczny a rocznik to  jest mało istotny.

 Ja w czwartek kupiłem Fendta TMS Wieloryba, 920 z 2004 r za 235 . Oglądałem z 50 sztuk młodszych i  nawet tańszych, zrobiłem 5 tyś kilometrów, w Polsce i Niemczech i nie skusiłem się. A kupiłem 200 km  ode mnie. 

Co do tego MX to jak licznik prawdę pokazuję, w  co może być prawdą bo jeszcze w  Niemczech stoi,   to stan bardzo ładny, ma  z przodu tuza i wom,  opony bardzo ładne, plastyk pęknięty przy rączkach, to norma, można pospawać. 

Niestety za ładny ciągnik to trzeba  zapłacić. Ale  jakbym ja takiego szukał to już bym tam był. Pytanie czy jest w Polsce. 

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    221

Troche tych Case/Mc już widziałem i moim zdaniem nie warty tych pieniędzy. Jest bardzo w środku poniszczony.

Czepiliście się tego, że napisałem, że 97r, ale chciałem po prostu zaznaczyć, że to prawie 25-letni ciągnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Ten Case z wyglądu  wyposażony nieźle jest, ma 10 000 godzin na liczniku, picusiowy biały dywanik, połamany boczny kokpit, poprzecierane siedzenie,  ponad 2500 wyświetleń i nikt go jak dotąd nie kupił,  taki super. Na moje to za taką sumkę można więcej oczekiwać od ciągnika, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    221

Teoretycznie materiał na siedzeniach w nich wytrzymuje okolo 8-10tyś h. Ale ogólnie mnie jakoś nie przekonuje. Tym bardziej za te pieniądze. W tej kwocie można kupić 10 lat młodszego Mc, z tą samą skrzynią, jedynie silnik BPower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Rowan napisał:

Troche tych Case/Mc już widziałem i moim zdaniem nie warty tych pieniędzy. Jest bardzo w środku poniszczony.

Czepiliście się tego, że napisałem, że 97r, ale chciałem po prostu zaznaczyć, że to prawie 25-letni ciągnik...

Masz namiar na coś sensownego z tych modeli? 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    221

W tym momencie nie. Być może będe miał MTX120 na sprzedaż, około 2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

Moim skromnym zdaniem, to w MX z tego roku licznik drugi raz leci. Po 19999 mth zeruje się i liczy od nowa. Chociaż, jak się zdjęcia ogląda to można odnieść wrażenie, że nie ma dużego nalotu.

Edytowano przez Rafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rowan dobrze pisze. Sam zakupiłem mccormicka z 2006 roku za 75 netto. Ciągnik krajowy od rolnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś takiego? Tam bymyv2 rodzaje skrzyń podobno, niby 1 awaryjna wersja.  Ktoś wie jaki orientacyjny koszt założenia pneumatyki do takiego stwora? 

 

https://www.olx.pl/oferta/mccormick-mtx-140-4x4-tuz-miekka-os-CID757-IDIBQrT.html


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Podobno mak kornik jest dobry ten produkiwany w uk. Później były składane we Włoszech i już nie były tak dobre jakościowo. Podobno...

Co do tego mx135 to wygląda na dosyć zadbany. Przetarte siedzenie to standard w takim przebiegu a połamany panel to jego słaby punkt.  Ja bym pojechał zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Pod warunkiem że jest w Polsce, bo wątpie żeby był, dlatego stoi jeszcze. 

Ten palstyk w   moim był dobry i sam go połamałem, za mocno rączką  do przodu dałem i pękł, ale pospawałem i pomalowałem, śladu nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoi w Polsce, cena netto... 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    221

Skrzynia zmodernizowana jest dopiero w XTX z 8 połówkami. MTX miał te samą skrzynie co MX. MTX140 odradzam. Miałem kilka lat takiego, Perkins 1006-60 jest w nim i to akurat nie jest najlepsze połączenie. Szukaj 120/135/150, to będzie zdecydowanie lepszy wybór.

Za takie pieniądze, jeszcze netto, to za granicą naprawde perełke można kupić z MXa.

Edytowano przez Rowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ze 140 nie tak? Słaby silnik? I w czym te które wymieniłeś lepsze od 140?

 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    221

Silnik BetaPower w nich jest lepszy. Miałem kiedyś 140-tke. Problem był sprzedać, jak ktoś usłyszał, że perkins, to odrazu dziękował. Możesz w galeri u mnie zobaczyć.

Edytowano przez Rowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perkins słaby silnik? Widzę że naprawiasz trochę ciągniki. Podeślesz jakiś namiar na pw, tel albo messenger? Miałbym parę pytań. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

Silnik Perkinsa według mnie jest ok, ale ta pompa wtryskowa to ich mankament. Ja w swoim MX mam Perkinsa i pierwszy remont przy 22 tys godzin robiłem, ale pompa to porażka, typ DP200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Moim zdaniem Case Mx obok niektorych ciągników innych marek należy do gatunku ,,żeby dzis mozna bylo takiego nowego kupic,,ma.swoje wady,ale caloksztalt pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

To kup używkę, zrób mu totalny przegląd i napraw wszystko co możliwe. po legalu będziesz śmigał ciągnikiem który nie musi spełniać wyśrubowanych norm eko. Stare Magnumy to była klasa, ale teraz w dobie rolnictwa precyzyjnego z  automatyką te MXy nie znajdują już zastosowania.Produkcja części przypisana tym modelom jak i do tych starszych jest systematycznie wygaszana :(. Postanie do dyspozycji  tylko rynek wtórny i zamienniki.

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Na zachodzie widwc powrót do starszych i sprawdzonych ciągników,1455xl pieknie trzymają cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

 Ładne 1455 potrafią być wystawione za 30-50 tys euro, czyli nawet drożej od Mx'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Czasem warto oddzielić cenę  ogłoszeniową od wartości użytkowej,, tu warto wspomnieć że jak kto chce to wyda ponad 40k za trzydziestkę  czy niecałe 90k za  zwykłego  ursusa 1224.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj