Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JD1052    206

Najlepiej sprawdzić według roku produkcji bo szło pewnie kilka wersji osi, dla przykładu w starszym maxumie 5150 były trzy rodzaje osi, i tak sprzedawcy oferuja przeważnie tylko simmering 40x55x10 a w moim przychodzi 35x52x16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal2662    0

Witam problem dotyczy case mx 135 a mianowicie blokady , próbowałem dziś  wciągnąć patelnie z wapnem na pole lecz się nie udało po załączeniu przedniego napędu koła przednie nie buksowały dodam że napęd na panelu świeci również po załączeniu blokady 4x4  przód nie buksował próba była na 3 biegu co to może być ? druga sprawa amortyzowana przednia oś  jak  załączę podnosi się po przejechaniu na pole i próbie opuszczenia nie mogę ją opuścić   dopiero na drugi dzień przy zapaleniu jest to możliwe? dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Nie bardzo rozumiem problem dotyczy napędu czy blokady mostu? Jeżeli chodzi o oś amortyzowaną nie daje sie opuscic tym przyciskiem do manualnej regulacji? Czy podnoszenie manualne działa? Za prawym tylnym kołem masz cały sterownik z elektrozaworami. Mozesz pomierzyć czy w chwili nacisniecia przycisku opuszczania na ktorejs cewce pojawia sie napięcie.


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal2662    0

chodzi oto że tylne koła kręciły się a przód nie tak jakby coś się ślizgał przedni napęd  ,tak nie daje się  opuścić tym przyciskiem do manualnej regulacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Tak jak pisałem sprawdź zasilanie poszczególnych cewek, nie pamietam dokladnie ktora jest od opuszczania


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Koledzy hydraulika w case mx przestała działać,co może być za przyczyna.jakiś zawór zacięty.proszę o poradę


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Wszystko siadło czyli jazda, półbiegi, tylny podnośnik, wspomaganie?

tak wszystko


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

kolego a mógł zabrudzony rozdzielacz ten co rozdziela ciśnienie.

coś do niego wpadło.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Na początek sprawdź czy nie poszedł wał cardana między silnikiem, a skrzynią. Potem trzeba by sprawdzić pompe a potem rozdzielacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

U mnie kiedyś jak hydraulika padła, to okazało się, że płyta sterująca wydatkiem pompy nie działała i było na zero. Firma regenerująca pompy to ogarnęła.

Do kolegi z padniętym przodkiem. Nie wiem jak to jest w MX 135, ale w MX 100C przodek jest załączony jak na koszu nie ma ciśnienia, są takie sprężyny które ściskają tarczki. Czyli jak cewka zdechnie to przodek powinien być cały czas załączony.

Edytowano przez Rafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Na początek sprawdź czy nie poszedł wał cardana między silnikiem, a skrzynią. Potem trzeba by sprawdzić pompe a potem rozdzielacz.

za zaworem pompy jest filterek,był lekko zapchany i przez to rozłączyło hydraulikę wyczyszczony i działa.

 

co oznacza kod błędu case mx 65


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

za zaworem pompy jest filterek,był lekko zapchany i przez to rozłączyło hydraulikę wyczyszczony i działa.

 

co oznacza kod błędu case mx 65

Mozesz zrobic zdjecie miejsca w ktorym jest ten filterek? Chodzi o kod 65?


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Mozesz zrobic zdjecie miejsca w ktorym jest ten filterek? Chodzi o kod 65?

tak chodzi o ten kod.

jak znajdę czas zrobię żeby każdy wiedział.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Prosze bardzo

post-4783-0-10966600-1507636829_thumb.png

Edytowano przez Lukas85

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex5    0

Witam mam problem z case mx 100 dokladnie z predkoscia wyswietla od 0.0 do 0.8 na kazdym biegu tak samo dodam ze czujnik jest dobry, zmienialem tez rozmiar opon ale nic sie nie zmienia moze ktos mial podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

Panowie mam prośbe. Mianowicie nie wyswietla mi predkosci jazdy chcialem sprawdzic czujnik ale za cholere nie moge go zlokalizowac w ktorym miejscu jest wkercony w skrzynie. Czy ktos mogłby zrobic fotke i wstawic gdzie on sie znajduje? Radaru nie ma chcialem kupic i zalożyc ale nie znalazlem zadnego w internecie. W okolicznych sklepach z czesciami do zachodnich maszyn wogole nie wiedza co o takiego. Case mx110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Czujnik jest  z tyłu  w moście  nad układam różnicowym, wychodzą z niego z 3 kable na klucz 30 lub 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

Witam. Lokalizowalem ten czujnik predkosci wykerciłem go. Dalem dzis dla elektryka do sprawdzenia. Problem jest taki ze jest on na dwa piny. Dostepne tego typu sa na 3piny. Mial ktos taki problem?

 

20171115_155259.jpg

20171115_155316.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Są dwa rodzaje, na 3  i rzadziej  spotykane na 2 kable. Kosztuje z  400-500 zł a pierwsza cena to 700-800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

Witam. Elektryk sprawdził czujke. Okazala sie sprwna. Trzeba leciec po kablach moze gdzies uszkodzony ktorys przewod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex5    0

Witam panowie mam kolejny problem z mx100 minowicie chodzie o hamulce od pewnego czasu podczas jazdy pedal hamulca robi sie twardy i ciagnik hamuje po nacisnieciu na pedal problem znika i za jakis czas znow sie pojawia,pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj