Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
booster12

U3512 regulator ciśnienia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
booster12    2

Koledzy mam takie pytanie odnośnie regulator ciśnienia, mam szczęlną pneumatykę tylko problem jest taki że ciągnik bije 1,2 mpa i regulator ciśnienia nie opuszcza go wykrecałem ten mały zaworęk na klucz amplowy który też się regulują w którym jest spreżynka oczyściłem go i nic nie pomogło. Jak przywrócić upuszczanie powietrza w ursusie 3512. Kiedys mi to chodziło cyklicznie upuszczał powietrze, nawet jak się zaciągneło ręczny to upuszczał powietrze , a teraz nić się nie dzieje. Rozebrać ten zawór redukcyjny zobaczyć może jest zawalony syfem , bo te śruby co mam na tym zaworze są już wyrobione. I mam pytanie czy od 360 nienadwał sie zawór redukcyjny??.

samex69    31

Nic Ci regulator nie upuści bo ciśnienie jest za małe. Powinno być ok.1,4-1,5 Mpa.Zaworu regulacji ciśnienia w 3512 jako takiego nie ma , tylko sprężarka jest tak skonstruowana że ma tak zwaną "samostabilizację".No chyba ze masz inną sprężarkę niż w moim ale wtedy to już inna bajka .

booster12    2

Kolego mam U3512 z 1994 pewnie jest taka sama spreżarka jak uwszystkich czyli musi dobić do 1,4 1,5 i wtedy bendzie upuszczało powietrze??. Jest regulacia ciśnieniowa pod podłogą na tej gruszczce masz taką śrubę .

Wiadomość z agroFakt.pl

booster12    2

Jaki macie pasek od spreżarki długi czy krótki bo mam sciachany pasek od spreżarki i to może być powód że nie dobija do końca .

booster12    2

Panowie powiedzcie bo dobija mi do 1,3 mpa i niechce dalej dobić do 1,5 atm słychac jak ładuje powietrze w butle wymienianie wszystkie paski układ szczelny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować