ORION1

Jaki olej do Zetora 7340 TURBO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
ORION1    1

W książce pisze standardowy olej SUPER TRAKTOR ARAL i po niego muszę jeździć 50 km bo w okolicy go niema jakim olejem moge go zastąpić ??? ogólni dostępnym

prezesmax    1

możesz lać falko bo on jest do silników turbodoładowanych a ja do swojego to leje elfa mineralnego

Zetor i tylko Zetor

zorzyk2    51
W książce pisze standardowy olej SUPER TRAKTOR ARAL i po niego muszę jeździć 50 km bo w okolicy go niema jakim olejem moge go zastąpić ??? ogólni dostępnym

Nie ważna marka , tylko aby był tej samej klasy, np.: CD, CF i dalej lepkość15w/40

Wiadomość z agroFakt.pl

zetmen    1

a doczeko ten olej lejesz? do silnika?

John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

wojtek3222    2

Zalej Turdusem dość dobry tani olej . Nawet serwisant JD gdy był na przeglądzie i zobaczył Forterre to od razu powiedział ,aby zmienić Aral na Turdus .

zetmen    1

do silnika to lej turdus nie patrz. dobry olej ja w swoim6340 w lipcu bedzie jak trzy lata jeżdze na turdusie i mu nic. ja do wszystkiego turdus leje.

John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

tommy66692    76

Zalej Turdusa ;) Połowa ludu którzy posiadają zetory leją ten olej.Podobno jest dobry(ja nie narzekam).Jest dość dobrze dostępny. :D

P.S Słyszałem że to to samo co Diesel2.Ale czy to prawda to nie wiem :D

ORION1    1

A jest jakiś sybol tego olej czy tam jeszcze jakaś nazwa seri czy to tylko poprostu Turdus

Arek    138

Turdus to marka a olej musisz dobrać takiej samej lepkości i gęstości czyli Turdus 15w40

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lexiflexi
      Cześć. Mam taki problem ze w moim zetorze jest dość mało paliwa w odstojniku... niedawno kupiłem 5211 i tam jest pełny odstojnik (mowa tu o silniku który pracuje) w 7245 nawet połowy nie ma tego odstojniku... zaciekawiło mnie to... z góry dzięki za pomoc 
    • Przez leszekd
      Witam
      Czy ktoś się spotkał z zetorem w którym montowano silnik perkinsa 4ro cylindrowy??
      Dodam że chodzi tutaj o maszynę wywodzącą się klasy np xx11 (np 6011) stary zetor z perkinsem.
      Brak jakichkolwiek danych tabliczki pozrywane.
    • Przez Piotruniu25
      Ile wchodzi płynu do układu chłodzenia w 5211?Dzisiaj wymieniałem i nie wiem ile powinno wejść.
    • Przez wyrebski1
      Witam!
      Mam problem z Zetorem 72.11 a mianowicie "bierze" olej. Zauważyłem, że leci on taką rurką, która wychodzi z pokrywy z prawej strony ciągnika. Czy silnik już nadaje się do remontu? Co Wy na to?
    • Przez szczepan5
      Witam. Mam problem z ciśnieniem w zetorze forterra 115. Zrobiłem kapitalny remont nowy wal panewki korbowody tuleje tłoki i nie było cisnienia. mial 3 na zimnym silniku. Po czym zmieniłem całą pompe zawor sprezynke smok. I cisnienie nadal slabe maks 3.2.na zimnym silniku. co może byc nie tak. Bo juz sam nie wiem. Prosze o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.