filip3512

Czy ktoś już posiada DF seria 5

Polecane posty

szymen1    1

A wiecie może czy te ciągniki ma jakiś dealer na placu do obejrzenia czy tylko można zamawiać na ślepo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

firma FINO w Chełmie miała, może nadal ma... właśnie od niech miał program agromachina..

Edytowano przez deutz5120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

filip3512 a ty już zamoówiłeś lub robiłeś jakąś oferte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Mam deutza z zielonej stajni i napiszę wam tak"

 

-Przerost formy nad treścią powoli się sypie a ma najechane 1000 godz uszczelniacze twardnieją przecieki sprzegło siada padł mi ostatnio przekaźnik świecy płomieniowej 1000 zł pasuje od mercedesa 350zł. Ogólnie już bez znaczenia czy to DF NH czy inny dziad te ciagniki nie sa warte tych pieniędzy w 50% po raz drugi juz bym nie kupił Same DF

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip3512    35

ale ty jesteś pierwszy co się skarzy na DF ja znam kilku użytkowników DF i nikt nie narzeka. ja nie zamówiłem jeszcze bo czekam kiedy przyznają wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Jak w tytule - obciążniki tylne do ciężkiej serii. Komplet - 2 gwiazdy mocujące + 10 talerzy. Cena 1200 zł - do negocjacji. Odbiór najlepiej osobisty - woj Lubeskie - Lubartów. Kontakt przez PW.
    • Przez Farmer2017
      Witam.
      Składam wniosek na prow. Planuje kupno ciagnika 140 - 160 km. Ciagnik bedzie typowo do cieżkich prac oraz transportu. Podpowiedzcie jaki wybrać. Który jakie ma wady i zalety oraz o jakich usterkach słyszeliście.
    • Przez misiekadam
      Massey Ferguson Seria 6200 Autotronic 3 Kalibracja Power Shuttle Notatka: Kalibracja przekładni Power Shuttle jest konieczna gdy poniższe elementy robocze lub sterujące zostały wymienione: - elektrozawór Power Shuttle lub jego przyłącza - hydrauliczne elementy zaworu sterującego - mechanizm Power Shuttle - moduł Autotronic 3 Początkowe operacje: Notatka: By było możliwe wejście w tryb kalibracji, olej w przekładni musi mieć: -35˚C / 45˚C: Taką temperaturę musi odczytać czujnik temperatury umieszczony w skrzyni biegów. Odczytać za pomocą oprogramowania Wintest lub przez wyświetlanie odpowiednich kontrolek na desce rozdzielczej. Aby odczytać temperaturę z deski rozdzielczej należy obserwować kontrolki A,B,C ,D służące normalnie do wskazywania zakresu w przekładni Dynashift lub Speedshift. Aby wejść w tryb odczytu temperatury: - uruchomić silnik - ustawić dźwignie Power Shuttle w położeniu neutrealnym - jednocześnie przesunąć dźwignię zmiany biegów (tak jak przełącza się z zająca na żółwia) oraz wcisnąć przycisk blokady dyferencjałów - kontrolki A,B,C,D przejdą w tryb wskazywania temperatury w przekładni. Wyjście z trybu odczytu temperatury jest możliwe tylko przez całkowite wyłączenie silnika na tak długi czas by ciśnienie w linii 17bar spadło całkowicie lub przez przejście do procedury kalibracyjnej. Notatka: Wejście w tryb odczytu temperatury na desce rozdzielczej nie uniemożliwia jazdy ciągnikiem oraz używania przekładni Dynashift/ Speedshift, jednak w tym trybie kontrolki A,B,C,D służą tylko do odczytu temperatury oleju w przekładni i nie wskazują aktualnie wybranego zakresu. - 45˚/55˚C: pomiar przeprowadza się termometrem w otworze pomiarowym umieszczonym w tylnej osi. Legenda: Kontrolka nie świeci Kontrolka świeci Kontrolka pulsuje
    • Przez dudi834
      Witam mam taki dylemat znalazłem klimatyzacje od maasey serii 30xx kompletna podobno z gazem szczelna zdemontowana na szybko złączkach i zastanawiam się czy dałoby się zamontować na serie 300 ma ktoś w tej serii klimę jakieś zdjęcia mógłby wstawić podesłać i ogólnie jest sens zakładać zestaw ten jest bez termostatu jakiś najprostszy co myślicie?????
    • Przez Wojtek026
      Co uważacie o kosiarkach dyskowych jarmetu, czy może ktoś użytkuje, cena jest najniższa z tego co mamy krajowego, sprzedawcy chwalą, pronar samasz i sipma ceny dużo wyższe a jeszcze kilka lat temu pronar miał całkiem dobre ceny
      http://allegro.pl/kosiarka-dyskowa-tylna-jar-met-z-210-2-2-8m-i5418612746.html
      mocowanie coś jak w vikonie a inne jatmety mają takie proste, ale ogólnie czy warto iść w ten temat?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj