Polecane posty

adim44    0

Chciałbym się was zapytać czy te o to prasy NH BR7060 i Case RB454 różnią się od siebie? Wstępnie miałem brać NH lecz podkusiło mnie zadzwonić do Dilera Case i zaproponował mi prasę spokrewnioną (a może identyczną?) za 2tys zł więcej od NH. Czy są jakieś różnice między nimi na korzyść Case? I gdzie ta prasa Case jest produkowana? Bo z tego co pamiętam NH BR jest w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

NIe są produkowane w jednej fabryce tylko NH i Case to jedna spółka.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adim44    0

Dokładne specyfikacje podam wam jak w końcu dojedzie do mnie Diler z ofertą, już dzwoni od miesiąca że będzie, a wyposażenie Case mam dostać na maila. Pytam bo nie wielka różnica w cenie, i dla tego ciekawi mnie czy ten Case będzie lepszy czy nie. Jeśli ktoś ma wiedzę gdzie produkują tę prasę niech się podzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adim44    0

Wybór padł na NH, przedstawiciel od Case mimo przypominania się, nawet nie podesłał na maila specyfikacji. Mam już dość użerania się z takimi przedstawicielami którzy obiecują że przyjadą, a potem nie dają znaku życia nawet przez telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez skok
      Witam  Jak dobic oleju do układu siły zgmiotu prasu br 7060 bo pojawiło mi sie przy tym zegarze kilka kropli oleju   prosze o podpowiedz jak to zrobic 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj