Skocz do zawartości
Headbot

Poszukuje sprawdzonej firmy budującej hale

Polecane posty

Headbot    1

Witam mam zamiar w przyszłym roku stawiać hale 18mx25mx5m i poszukuje firmy która wykona budowę od podstaw fundamenty, konstrukcja montaż itd.

Jeżeli znacie jakąś sprawdzoną firme która prowadziła budowe u Was to prosze o nazwe. Z góry dziękuje

90daniel    14

w całosći z stali czy ściany murowane? Czym chcesz kryć? czy chcesz mieć słupy podporowe w środku? (przy tej szerokości zmniejszają koszty wiaty o 1/4)

MDSikor    6

Ja mam halę z Borgi, ale jest też Frisomat, stawiają halę na swoich fundamentach.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Wiadomość z agroFakt.pl

GRGOJ    18

jakie macie zdanie o firmie Haltech z Biskupca, ktora sie tak reklamuje na allegro? Ktos zna opinie osob posiadajacych hale przez nich postawione?

tomekskw    4

Bylem na obiektach firmy K3AGRO z Grudziądza.Powiem krotko:pelna profeska.

Zetor 16145,Ursus U-902,C360,C330,Jaguar 682 SL,Claas Sprint 335S,Krone 6.20\20,Pottinger Servo III...

GRGOJ    18

o K3Agro juz mi kiedys mowiles, ale ja chcialbym sie dowiedziec o tym Haltechu, bo oni sa naprawde tani. Chce sie dowiedziec czy buduja szajs, czy porzadnie.

halewro    0

Witam ,nasza firma jest producentem hal namiotowych aluminiowych i stalowych jesli jest pan Nadal zainteresowany prosze o kontakt jestem w stanie w tym temacie pomóc , produkujemy hale od 20 lat .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jazda
      witam ma takie pytanie czy opłaca się kupować byczki od takich firm:http://allegro.pl/ci...2076112972.html i czy są takie firmy w województwie Mazowieckim lub Lubelskim??
    • Przez 7891Firefox
      budując oborę wolnostanowiskową na jaki typ hali warto się zdecydować? Bardzo popularna jest rybia ość, ale są również inne. Jaki typ na na jakie stado, jakie koszta? jakie firmy polecacie ? Jakie wyposarzenie hali? może ma ktoś u siebie nietypowe rozwiązania bądź doświadczenie w użytkowaniu? na co watro zwrócic uwagę, wady zalety, czyli wszystko o halach

Planując oborę chciałabym jak najwięcej się dowiedzieć w tym temacie, a jeśli jest już taki wątek na Forum to proszę moderatora o usunięcie bądź przeniesienie.
      .
    • Przez robson341
      Czy ktoś z użytkowników agrofoto posiada przyczepę firmy mar pol z Ryk bo chciałbym znać opinię na ich temat
    • Przez sobol
      WItam!
      Chciałbym zakupić ładowacz czołowy firmy ART-TUR http://moto.allegro.pl/tur-ladowacz-c330-c360-mf-t25-zetor-mtz-i3102567084.html
      Czy może ktoś zakupił TUR 3-sekcyjny z tej firmy? Cena nie jest zbyt wygurowana, wiec nie wiadomo jak z jakością...
      Proszę o Wasze opinie
      Jest jeszcze druga sprawa, mianowicie właśnie naczytałem się o turach do mtz82 z mostam stożkowym i teraz jestem w kropce. Nie widzi mi sie co roku naprawa mostu:/
      Jak do tej pory mam tur w C-330 jednak nie spełnia już moich oczekiwań, potrzebuje coś mocniejszego (big-baki, palety, słoma) i nie ukrywam że nadzieje pokładałem w zamontowaniu tura do mtz, a ciapka zamiarzałem sprzedać bo ledwo co źipi. Mam jeszcze w gospodarstwie Ursusa 3512 ale bez napedu wiec tur odpada, a po drugie wiekszej rewelacji od tura z c330 by nie było.
      pozdrawiam wszystkich formułowiczów