michal7536

Siłowniki tylnej szyby Renault Ares 550

Polecane posty

michal7536    7

Witam, ciągnik ten mam juz od roku i kupiłem go bez tylnej szyby, bo była pęknięta. zakupiłem więc nową szybę i ciągle była zamknięta bo nie miałem silowników i teraz chciałbym dokupić te siłowniki, tylko mam problem bo do jednego sa dwie dziurki w szybie zeby go przymocować, a z drugiej strony szyby jest tylko jedna dziurka i to chyba na uchwyt. I czy na jednym siłowniku by sie trzymała, czy potrzebne są dwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej stronie gdzie masz jedną dziurkę to tez jest siłownik. a po tej gdzie są dwie to jest uchwyty i silownik, tak samo mam w 110.54,,, 2 dziurki koło siebie.


Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)


"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

W szybie w sumie są 4 otwory czyli z jednej i drugiej strony po 2. do nich przekręcony jest uchwyt i do każdego uchwytu 1 siłownik. Siłowniki ja kupiłem na allegro . trzeba tylko zmierzyć jego długość gdy jest wsunięty i wysunięty. bez problemu coś dopasujesz np od jakiegoś auta. a uchwyty można dorobić, godzinka lub dwie i zrobione :)


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem siłowniki od tylnej klapy fiata cinquecento,używane,na długośc identyczne a ile dokładnie mają orygilalne N to nie wiem,od cieniasa mają 210 N jak dobrze pamiętam i jest OK.ważne by miały te same parametry,nie może byc jeden dobry drugi zużyty bo po szybie.

Edytowano przez MarcinZetor8011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj