Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzegoorz1983

Ford 6810 nie można wyłączyć przedniego napedu

Polecane posty

Witam wszystkich.

Mam problem z Fordem 6810. Przedni napęd jest sterowany za pomocą cewki elektromagnetycznej, cewka działa ale napędu nie da się wyłaczyć .

Proszę o pomoc ciągnik jest z 1991r.

qazi    57

uszczelniena na cylindrze mogą być uszkodzone, radze rozebrac przystawkę i zobaczyć w jakim są stanie

marian7k    5

Miałem tak w Ford 6610,należy rozebrać tą przystawkę od załączania przedniego napędy i okaże się czy tarczki są dobre albo zanieczyszczone i stoją.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Konrad2277
      Witam
      Czy ktoś może mi pomóc z wyborem silnika??
      postanowilem zakupić NH 1530 tylko nie wiem z jakim silnikiem
      Czy deutz będzie się mocno grzał??
      Jakie spalanie??
      Prosze o niezamykanie tematu bo mało kto na stare tematy wchodzi a dobór jest dla mnie bardzo ważny
      Prosze o szybkie odpowiedzi
      Z góry dzięki
    • Przez ferguson675
      Witam, mam pewien problem, mianowicie posiadam Fergusona 675 bez przedniego napędu. Niedawno skontaktował się ze mną gość i zaproponował wymianę mojego ciągnika na Forda 6610 z przednim napędem. Bardzo proszę o jakieś opinie czy jest to opłacalna wymiana czy może raczej się wstrzymać. Choć nie ukrywam, że przydałby mi się w polu przedni napęd Za wszelkie odpowiedzi będę wdzięczny
    • Przez MichalM1
      Dzień dobry,

1. Chciałbym dowiedzieć się jakie dane można odczytać z ECU tej serii?
      2. Czy po podłączeniu się jest możliwe stwierdzenie autentyczności przebiegu?
      3. Czy macie informację na temat kosztu takiej usługi serwisu?
      4. Gdybyście mieli wybrać skrzynię pomiędzy PQ a PQ+ to którą byście wybrali w ciągniku o przebiegu ok. 7000 tys. i dacie produkcji pomiędzy 1995 a 2001?
      5. Jak z awaryjnością amortyzacji przedniej osi? Czy z przytoczonym przebiegiem nie będzie ona grozić kosztami naprawy?
      6. Jakie są czułe punkty maszyny i miejsca na które warto zwrócić uwagę?
      7. Jak Waszym zdaniem powinna wyglądać jazda testowa?
    • Przez zolo2
      Witam.Poszukuję części do skrzyni biegów do ciągnika Ford 4630 90r.Głównie chodzi mi o części do synchronizatora.Jeżeli ktoś wie gdzie można takie dostać to proszę o jakieś namiary:)Pozdrawiam
    • Przez SzymonMilewski
      Czy jak zamiast tłumika włożymy taką rurę jak na filmie to zwiększy się moc traktora i czy by się dało u by się zrobić żeby jd z serii 6x30 tak dymił i miał taki klank jak ten ford https://www.youtube.com/watch?v=_ZhWf1D51R0