Jackassiu

Gdzie szukać numeru ramy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ChiquitaB    754

a ktoś przerabiał to gdy przyczepa jest zarejestrowana dowód wszystko jest ale belka tylna była wyrwana i wstawiona nowa. Nabiją mi gdzieś na to nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustav11    1

Najlepiej zrobisz jak kupisz tanie numeratory pomiędzy 6 czy 8 mm i sam sobie nabijesz. Nie tłumacz się w urzędach czy stacji za dużo czasu ci to zajmie. Przecież nie robisz przekrętu wiesz, że przyczepa jest twoja i że numery się zgadzają w dowodem rejestracyjnym. Ja obecnie chcę przerejestrować swoją D-45 , nie ma tabliczki, numerów nie idzie poszukać, a ostatni przegląd był robiony w 1997r. !!! zrobię tak, że wybiję numery zgodne z dowodem, przynituję nową tabliczkę i wówczas zrobię przegląd.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    165

Panowie tak jak w temacie gdzie są wybite numery na ramię w przyczepie d47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    165

tabliczka odpadła i zaginęła;-) na ramię chyba też powinny być wybite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    165

no tak tylko w którym miejscu ich szukać bo pewnie są już pod trzema warstwami farby i nigdzie ich nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman_h2    67

na tylnej belce na tym ceowniku do którego przyspawany jest tylny zaczep po prawej stronie stojąc za przyczepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Dokładnie, chyba że rama skorodowana to i numeru nie zobaczysz.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

jeśli przyczepa z początku produkcji to zapomnij że znajdziesz numer, sam szukałem i nie ma, belka z pewnością ori, darłem do gołego


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

jak piszą tylna belka z zaczepem nad gniazdem od świateł u mnie był. a że kiedyś ktoś zeszlifowal numery to nowe nabijałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Takie jakie były potrzebne :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Trzeba sobie radzić. :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JayD    0

Witam.

Pytanie,gdzie znajde numery i tabliczke znamionowa w Autosan D44 z pierwszych lat produkcij?

Edytowano przez JayD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baliniak    0

Witam. Potrzebuje pomocy kogoś zorientowanego. Sanok d 50 z 1983 roku. Brak nr na ramie. Nie znajde za chińskiego boga. Muszę nabić nowe. Pytanie,prośba ogromna do kogoś kto ma te numery nabite: jaki jest rozmiar cyfr? Jest to dość istotne w razie skuchy . Czekam z niecierpliwością może ktoś sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustav11    1

Ja kupiłem numeratory 8 mm i bardzo ładnie widać na ramie, 6 mm mogą być za małe 10 mm także będą super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Wy tak o tym na publicznym forum nie piszcie hehe bo takie coś o wiadomo co jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baliniak    0

spoko, mój diagnosta mnie poprosił , żebym sprawdził bo on nie wie, przecież sam nie będę nabijał :D tylko diagnosta i potem rzeczoznawca da papier, będę czekał ustawowe 3 miesiące, ale spoko, mogę poczekać :9_innocent:.... także ten.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3440

Numer jest bity na tylnej belce gdzie zanajduje się zaczep tylny,pod farba napewno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony9203    2

Witam. Dołączam się do tematu.

Mam przyczepę ciezarową rolniczą sanok D50 z 1986 roku ( z tyłu zaczep i media).

Wiem ze numeru ramy szukać po prawej stronie belki tylnej. W którym dokładnie miejscu, jakiś charakterystyczny znak?

W którym miejscu powinna być tabliczką znamionowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelfrr
      Witam wszystkich posiadaczy mf. Moje pytanie jest takie, gdzie szukać numerów nadwozia czy nadbudowy czyli tych wybijanych dokładnie w mf 3070 z 1987 r. Kupuje taki model i słyszałem od posiadaczy ferdków że mogą się znajdować w różnych miejscach takich jak pod alternatorem czy z tyłu obok podnośnika pod prawym ramieniem.
      Jeżeli posiadacie takie ciągniki napiszcie gdzie jeszcze trzeba zaglądnąć.
    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez bizonzo56user
      Witam własnie przygotowuje przyczepę autosan d 47 i mam pytanie jak i czym zdjąć górną rame razem z podłogą i jak wy je ściągaliście w swoich przyczepach bo kompletnie nie wiem czym bo nikt w okolicy nie ma tura o udzwigu powyzej 500 kg i ile ona może wazyc
    • Przez Grzegorzmajster
      Mam 19 lat i chciałbym mieć w przyszłości gospodarstwo rolne. Pochodzę ze wsi nie daleko poznania Jak ktoś ma jakiejś pomysły proszę pisać
      Z góry dziękuje
    • Przez tomekjazdzyk
      Tak więc planuję zrobić miniładowarkę i ramię teleskopowe o długości 4m. Myślałem żeby wziąć 2 profile po 2,5 m długości ( jeden 200x200, 10mm grubości, a drugi 180x180x10mm). Moje pytanie jest takie, czy gdy ramię będzie w użyciu to te profile nie będą się ścierać ze sobą, czy nie potrzeba do tego czegoś w rodzaju ślizgaczy? jestem w tym temacie trochę zielony dlatego też proszę was o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj