Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pera

Przy kolektorze wybija maź oleistą, jaka może być przyczyna?

Polecane posty

pera    0

Witam.

Coś wybija jakąś maź oleistą przy kolektorze, na włączonym silniku, jaka to może być przyczyna?

Uszczelka czy coś?

Dzięki

michal1993    350

Starszy typ silnika D-21A nie posiadał uszczelki pod głowicą... Na moje oko może to być wina zużytych pierścieni lub głowic.

johenek    3

słabo opisałeś problem bo nie wiadomo gdzie dokładnie wybija ta maź... Jeśli ciągnik ma teraz dziwny dzwięk i jest słapszy to jest możliwe że pękł ci cylinder tak jak mi kilka razy

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez artur1980
      Witam

Przy wymianie uszczelki głowicy na jednym cylindrze trzeba wymieniać wszystkie czy można tylko na jedną i jak jest z uszczelkami na kolektorach? Trzeba wszystkie wymieniać?
    • Przez DarekGt500
      Witam
      Czy ktoś z was wie może z jaką siłą dokręca się głowicę w tym modelu ?
      Przydałby się jeszcze jakiś schemacik z kolejnością dokręcania
    • Przez Massey2553P
      Witam Koledzy.
      Mam problem z uszczelką pod głowicą w moim MF 255. Zrobiłem mu remont, wymieniłem tuleje i panewki, głowica zrobiona (wyszlifowana) na tip-top. Od tego czasu co jakiś czas wydmuch*je mi uszczelkę pod głowicą. Nie ma znaczenia z jakiego materiału jest ta uszczelka. Zaznaczam, że uszczelkę przykręcam kluczem dynamometrycznym więc o krzywym dociśnięciu nie ma mowy. Zastanawiam się czy głowica nie jest już w takim stanie, że żadne szlifowanie jej nie pomoże. Co Koledzy poradzicie? Macie jakieś pomysły?
    • Przez karol6530
      pękł mi kolektor wydechowy 6530 czy warto go spawać czy ktoś z was wie gdzie można kupić nie drogi nowy lub uzywany i il kosztuje