Polecane posty

tedizetor56    95

jaką centralę nasienną polecacie w łódzkim?

granum wodzierady,jeczmien 170, lubin zulty 350


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault9514    54

kupował ktoś może visby ? jak tak to w jakiej cenie ? bo mi się wydaje że coś drogo 840zł  brutto jednostka 12kg 87% kiełkowanie a Artoga 10kg 96% 758zł


ZETOR Team !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

jakby ktos był ciekawy cen nasion rzepaku.

 

najpierw cennik z rolnas bydgoszcz (nic od nich nie wziałęm, bo celowałem w konkretne odmiany a i ceny wydaja sie dosc wysokie)

 

dk exwill f1        680zł/3ha

jimmy/sammy    390zł/3ha

monolit              430/3ha

starter               420/3ha

metys/marcelo  435/3ha

visby f1             850/3ha

mercedes f1     980/3ha

 

ceny netto wszystko zaprawione najzwyklejsza i niewiele wartą aprawa nasienna t.

 

ja z kolei kupiłem w procam alistera za 912netto/3ha

 

oraz w chemirolu sidney po 440netto za 3ha

 

i w ampol-merol monolita za 330netto/3ha (stówa taniej niż w rolnasie!!!) oraz SY Samoa za 725netto/3ha.

 

Po wpadce w tym sezonie gdzie wziałem na wiekszosc pól jedna odmiane (Konkret) a ta sie mocno nie udała w tym roku sobie troche potestuje.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

wskażcie mi proszę jak kształtują się ceny materiału siewnego pszenicy ozimej, czy julius w granicach 1700zł/t nie jest za drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

Ja dzisiaj zamówiłem pszenicę Hondia 1880 netto.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

U mnie pszenica 180-210 netto , w zależności od zaprawy 180 na kinto duo - 200-210 Baytan albo Celest Trio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

w moich stronach zalezy od firmy

Pszenice

 

w ampol merolu chca 175 brutto za juliusa, i koło 190brutto za lukullusa (oscisty) Nie pytałem czym zaprawione.

 

w procam emilio (ościsty )jest za 196 netto (zaprawiony clestem trio i jakimis cudownymi granulkami co to sie ich daje 1 gram na 100kg nasion- ot taka homeopatia), oraz sax za 175 netto (zaprawiony celestem trio)

 

Za żyto hybryde w ampol lerolu załem 202brutto za worek kws bono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec24    37

Ja dzisiaj zamówiłem pszenicę Hondia 1880 netto.

Gdzie tak tanio Hondie kupiłeś? My w Agroloku zamówiliśmy po 2511,79 netto, to spora różnica  :o

Julius 1879,10 netto, a Lukullus 2050,50 netto. Hondia i Lukullus zaprawiane Celest Trio a Julius Kinto Duo.

Pszenżyto Preludio po 1900,85 netto zaprawiane Sarox'em.

A pszenica Meister od Osadkowskiego 1907,02 netto zaprawiana Kinto Duo + Seed Star, 

żyto Gonello F1 212,00 netto za jednostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

Scandagra


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

z agrolokiem, pomimo ze uczciwie i terminowo, juz jakis czas temu przestałem handlowac, bo przeginali z cenami.

po poście kolegi Kapcia widzę, ze nic sie u nich nie poprawiło a wręcz pogorszyło z cennikami.

 

u mnie lukullus po 190 brutto, a od niego zażądali 2050 netto. przeginka. A z tą hondią to już w ogóle.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec24    37

Nie interesowałem się jak wyglądają ceny u konkurencji i widzę że to wielki błąd. A taki zadowolony byłem, zawsze wszystko pięknie, ech. A to żyto Gonello to akurat od Osadkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

gonello tez drogo, ale nie bardzo drogo.

w ampol merolu żyta kws sa za 205 bodajze ale brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gsmfon    0

U mnie w firmie pszenica 1606 brutto (Memory, Arkadia, Pamier, Tobak, Banderola, Lavantus) 

 

Jęczmień trochę taniej. (Souleyka, SU Vireni)

 

Woj. Opolskie.

 

Cena za tonę, sprzedawane w workach po 50kg.

Edytowano przez gsmfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

W agrolku przy życie f1 jest 100zł drożej, niz u normalnego przedstawiciela.

Dostałem tura po 180zł/j z dowozem. U innych jednostki za 80zł bym nie dostał. Może dlatego ze mam blisko do hurtowni.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gsmfon    0

Pszenica od Cebulskiego od 190-210 brutto.

Jakie odmiany?

 

Dokładna cena: 1530 netto Pszenica a Jęczmień 1450 netto

Edytowano przez gsmfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozeF84    1

u mnie od 1550-2000 w zależności od odmiany i gdzie kupujemy czy pośrednik czy loco gospodarstwo nasienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Pszenżyto  ,,Borowik''  160  brutto,  żyto  Dańkowskie  Amber  152 brutto.-   przywiezione  można  siać  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dansken
      Witam, mam problem z owijaniem sie sianokiszonki na wałek i nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna. Pierwsza bela wyszla idealnie nic sie nie owinelo pozniej juz byl problem;/ Dodam ze pokos sianokiszonki jest zwijany w tzw "warkocz" i nie nalezal to zbyt suchych, duzo w materiale bylo mleczu czy te czynniki moga rowniez powodowac utrudnienia? Miał ktos podobny problem w tego typu prasie?
      Prosze o pomoc i sugestie jak rozwiazac problem
      Pozdrawiam
      Dansken
    • Przez bluedaver
      witam...
      z uwagi na fakt, że jestem leniwy i nie lubię dźwigać, wymyśliłem sobie, że w tym roku siewne zboże na pole będę ładował i transportował w big bagach, z których później podniesionych na turze rękawem będę wsypywał zboże do siewnika.
      do dyspozycji przy tej pracy będę miał tura na c 360, zastanawiam sie jakiej wielkosci big bagi kupić, tak żeby pasowała wysokość podnoszenia do wysokości siewnika(mam famarol w zestawie z rolmkao)
      praktykował ktoś jaka wielkośc big baga, jeżeli nie to jutro zabieram się za mierzenie....zastanawia tez mnie ile zboża wejdzie w big bag o wym. 90x90x65(jest niski i szeroki, a koszt to tylko 8,50za szt)myśle, że te będą idealne...jak uważacie..?
    • Przez MateuszJaszczyszyn
      witam mam zamiar zakupić zestaw uprawowo-siewny fenix interesują mnie wasze opinie na temat tego zestawu jakie ma plusy a jakie minusy oraz rzeczywistą pojemność skrzyni zasypowej bo wydaje się mała w środku z całym systemem wysiewającym wątpię że ma 700L powierzchni zasypowej.
    • Przez koszos1
      witam.
      orientuje sie może ktoś jakie ceny nasion siewnych rzepaku w tym roku??
      planuję zakupić 4 jednostki odmiany ANDROMEDA z Limagrain, a cena chyba ponad 800zł za jednostkę, a jak u Was
    • Przez ZSRCKP
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej stosowania kwalifikowanego materiału siewnego.
      Ankieta jest anonimowa, wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej.
      Dziękuję
       
      https://goo.gl/forms/vGFaEEHuVLP8gGzB3
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj