Zaloguj się, aby obserwować  
tomson507

Poszukuje Instrukcji napraw JD 2140

Polecane posty

tomson507    0

witam wszystkich

poszukuje instrukcje napraw do JD 2140 kupiłem taki ciągnik i bardzo tego potrzebuje kto posiada taką to prosze o kontakt moge zapłacic za ksero lub odkupic w sieci nic nie znalazłem do sciągniecia

pozdrawiam i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

cześć z instrukcją napraw będą problemy mają je na pewno w serwisach ale trzeba mieć znajomego żeby coś wydrukował musi ci wystarczyć katalog i nie musisz go kupić jest w internecie do wszystkich modeli ja kupiłem papierowy za 5stów kilka lat temu-niepotrzebnie w niedługim czasie czeka mnie rozpołowienie 2140 i nie wiem co zrobić z kabiną mam sg2 także jeśli coś znajdziesz to odezwij się 606373110 z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sapacz    0

Serwis ci nie pomorze bo nie ma takich rzeczy i sie nimi nie zajmuje. Jak 2140 wchodził na rynek to musisz sobie dodać jeszcze do tej daty 20 lat i to dopiero wtedy pan John Deere dowiedział się że istnieje nasz kraj nad Wisłą i wpadł na pomysł żeby sprzedawać ciągniki do naszego kraju i co za tam idzie szkolić ludzi w serwisie i zaopatrzyć ich w stosowne do tego celu materiały w ojczystym języku, no ale w tedy królowała już seria 6X10 wiec starym 2140 nikt sobie głowy nie zawracał.

Wszystko do starszych modeli tylko angielski niemiecki francuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mam instrukcję napraw do jd 2140 na płycie jest w niej prawie wszystko nie ma tylko tylko opisów montażowych silnika instrukcja jest po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy86    9

mam instrukcję napraw do jd 2140 na płycie jest w niej prawie wszystko nie ma tylko tylko opisów montażowych silnika instrukcja jest po angielsku

 

mógłbyś jakoś udostępnić tą instrukcje?

ewentualnie za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

cześć jerzy86 długo mnie nie było widać na forum bo uważam je za dno doczekać się tu na jakąś konkretną odpowiedż graniczy z cudem a co do katalogu to wyślij mi smsem adres na nr 606373110 ja zgram to na płytkę i wyślę a co do "ewentualnie za ile ? "niech będzie gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez TacerOo
      Witam,
       
      mam problem ze swoim ciągnikiem. Latem gdy ciągnik się nagrzał wspomaganie i tur przestawał prawie działać, trzeba było dodać gazu żeby nie zacinało i i tak było źle. Teraz jest troche zimniej i robi się podobnie. Wspomaganie się zacina. Pompa była regenerowana, olej i filtr był wymieniany. Co może być przyczyną ? Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam
    • Przez tedek2
      Witam mam problem z john deere 2140. Kiedy jade po drodze z duza predkoscia ciagnik sam skreca w lewo, dodam ze z orbitrola leci olej czy to tego przyczyna?
      Pozdrawiam i z gory dzieki
    • Przez RolPro10
      Znacie jakieś Bardzo dobre technikum mechanizacji rolnictwa w Małopolsce?
    • Przez ulbier
      Witam potrzebuje odnalezienia nazwy tej dokladnie czesci jaka znajduje sie na zdjeciu, cóż tu duzo mowic był bym wdzieczny jak by ktos dał linka do kupna tej danej czesci. Wiem ze nazywa sie to jakos półoś przedniego mostu ale nie moge znalezc żadnego linka do kupna tej czesci by pasowala do JohnDeere 2140. Pilnie potrzebuje tej częsci . Ważne aby miała ten "kołnierz"





    • Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 92, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj