marquez

Weidemann 3002 pedał po lewej stronie

Polecane posty

marquez    0

Posiadam pytanie do użytkowników ładowarki Weidemann 3002, takiej jak na załączonym foto: http://imageshack.com/i/n4d8gij. Pytam o zasadę działania pedału znajdującego się po lewej stronie kolumny kierowniczej, czy działa on podobnie jak sprzęgło, wciskając go można zwiększyć obroty silnika aby zwiększyć prędkość podnoszenia/wysuwania siłowników hydraulicznych nie zwiększając tym samym siły uciągu kół. Pytam bo od tego pedału mam urwaną linkę, która powinna dochodzić do jakiegoś zaworu znajdującego się w pompie jezdnej napędu hydrostatycznego. Ogólnie ładowarka jest w nie najlepszym stanie, planuję wykonać remont i tak się zastanawiałem nad poprawnym działaniem. Dodam, że z tego co sprawdziłem w katalogu w tych ładowarka znajdowały się różne pompy i silniki napędu hydrostatycznego i być może funkcje wspomnianego pedału mogły się nieco różnić w zależności od wersji, mogę ewentualnie podać model pompy hydraulicznej jeżeli będzie to pomocne. Proszę o rzeczowe odpowiedzi użytkowników.

Edytowano przez marquez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marquez    0

Hamulec jest po prawej stronie, obok pedału gazu. Może ktoś z bardziej fachową wiedzą jest w stanie się wypowiedzieć?

Edytowano przez marquez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek323    4

mam podobny model tylko 2002 i dobrze myślisz kolego to tak jakby sprzęgło ja mam to połączone linko z tako dźwigienko na pompie jazdy( która u mnie znajduje się na górze pompy).

Kolego jak masz jakiś katalog do niej szczególnie w formie elektronicznej to odpisz mi na priva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj