Gość Profil usunięty

Czy w wieku 14-15 można jeździć po polu?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam dzisiaj mam takie pytanie czy w wieku 14-15 można jeździć ciągnikiem po polu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli jest to dozwolonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

po terenie prywatnym możesz, ale już na drodze publicznej, gminnej mogli by cię jak najbardziej zatrzymać gdyby byli upierdliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

po terenie prywatnym możesz, ale już na drodze publicznej, gminnej mogli by cię jak najbardziej zatrzymać gdyby byli upierdliwi.

 

 

Czyli po polu mogę sobie normalnie śmigać? Ujmę, iż zaraz obok robi tato drugim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

no tak ;D z 2 strony myślisz że policjanci nei mają już co robić tylko chodzić po polach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no tak ;D z 2 strony myślisz że policjanci nei mają już co robić tylko chodzić po polach? :D

 

 

Zalezy jaki się trafi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Nawet po drogach typowo polnych można jeździć niczym nie wysypanych(szlaką czy żwirem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazalt50    14

Jeśli umiesz - to możesz. Ale... w razie jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu, nie dostaniesz żadnego odszkodowania. W trudniejszych przypadkach rodzice (ojciec) może pójść siedzieć. Słowem - możesz - ale ci nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli umiesz - to możesz. Ale... w razie jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu, nie dostaniesz żadnego odszkodowania. W trudniejszych przypadkach rodzice (ojciec) może pójść siedzieć. Słowem - możesz - ale ci nie wolno.

 

 

Ale jako takiego zakazu niema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jesteś u siebie na terenie prywatnym więc przepisy o ruchu drogowym cię oficjalnie nie obowiązują i ukarać nie mogą za jazdę. Tylko w przypadku jakiegoś nieszczęśliwego wypadku zaczną się problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Trochę głupi temat jak dla mnie. Przecież jak chcesz to jeździsz jak nie to nie przecież tego ci nikt nie może zabronić. A jak robisz to tylko na własną odpowiedzialność. Przecież większość osób zaczynało w takim wieku swoją przygodę z rolnictwem i jakoś mało się słyszało o tym że komuś coś się stało. Trzeba robić wszystko z głową i śmiało można siadać w ciągnik :D .


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trochę głupi temat jak dla mnie. Przecież jak chcesz to jeździsz jak nie to nie przecież tego ci nikt nie może zabronić. A jak robisz to tylko na własną odpowiedzialność. Przecież większość osób zaczynało w takim wieku swoją przygodę z rolnictwem i jakoś mało się słyszało o tym że komuś coś się stało. Trzeba robić wszystko z głową i śmiało można siadać w ciągnik :D .

 

Dlatego napisałem ten, temat gdyż ostatnio podpaliliśmy kupkę smieci, zadzwoniła sąsiadka na policję, no i się pytali dlaczego nieletni jeździ, i nie powiedzieli że ani może ani nie może.. bo z trzech stron pola są drogi.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Po polu czy polnych policja raczej nie ma nic do gadania. Co innego gdy asfalt.Ale jak coś sie stanie to odszkodowania nie będzie.Odszkodowanie z krusu można dostać chyba gdy operator ma co najmiej 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad451    3

jesli jest to droga włoczna to nie moze jezdzic i po polu wedlug przepisow tez nie moze poniewaz nie ma lat, przeciez to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mirek2329
      witam mój case5120 przestał jezdzić do przodu i do tyłu .proszę pomóżcie bo żniwa za pasem a ciągnik stoi.tylko kołami trochę drgnie i nic więcej
    • Przez jarek5036
      Witam chciałym się dowiedzieć czy ktoś stosował taki sposób dosuszania kukurydzy o kilka %, jesli tak to kiedy nalezy wykonac oprysk.
    • Przez evolution93
      Witam.
      Za rok kończy mi się plan 5 lat i czas zacząć myśleć na przyszłość. Czy są jakieś zboża ,warzywa lub inne rośliny które warto posiać /posadzić w gospodarstwie ekologicznym czy pozostaje wszystko wrzucić w łąki?obszar jaki mam do zagospodarowania to 11 ha.
    • Przez przemoj1
      Witam. Mam pytanie dotyczące czerwonej fasoli a dokładnie w niektórych miejscach są takie żółte place, rośliny są koloru podchodzącego do żółtego i ogólnie są mniejsze, czym to może być spowodowane ??
    • Przez proximaplus
      Witajcie,chciałbym się dowiedzieć jak długo trzymacie bele z sianem na polu zeby sie przegrzały?Bo ja zwinąłem tydzień temu siano i nie wiem czy nie jest jeszcze za wcześnie na zbiór.Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj