Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

pług do deutz 5120

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

witam jestem tutaj nowy... mam małe pytnie... jaki pług wybrać do ciągnika deutz fahr 5120 opony tył 540/65/R38.. chodzi mi o pług 4 skibowy obrotowy kverneland lub lemken (który lepszy wedłyg was) no i konkrenty model pługa... tak aby brał na równo z kołem, jaką powinien posiadacz szer. dzieki. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez navara
      Jak odkrecic zwolnice stanolem na tym zabezpieczeniu co trzymam srubokretem w lewo w prawo to sie odkreca ??

    • Przez DARO76
      Witam.
      Mam dylemat jaki ciągnik wybrać Ursusa C-360 czy może Deutz D 7006 .Oba ciągniki są w podobnej cenie i oba mają nie naganny stan.Deutz jest sprowadzony z Szwecji i rocznikowo jest starszy od C-360 o 12 lat. Może ktoś z kolegów użytkuje takiego Deutza i napisze jak się sprawuje czy nie ma problemów z częściami itp.Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez hofik
      witam. mam taki problem z deutz fahr agrotron 150 2005r. mianowicie kontrolka z kłódka miga sygnałem 5 mrógnięć przerwa 1 mrógnięcie i od nowa. nie działa podnoszenie plecaka z kabiny.
    • Przez damiandg
      Witam mam do sprzedania pług euro masz zagonowy 3 skibowy. Pług ma przeprofilowane odkładnice oraz poprawione mocowania lemieszy. Pług orze równo z kołem ciągnika czyli około 150cm.  Pług jest jak nowy zaorał może 15ha. Sprzedaje z powody zmiany na obrotowy. Cena jaka by mnie satysfakcjonowała to 2500zł. Nowy pług ale dużo taniej.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj