DumBass

Szukam claas dominator 86 lub 96

Polecane posty

DumBass    0

No więc , poszukuję claasa dominatorra 86 bądz 96 za cenę max 55 tyś w stanie tecjnicznym bardzo dobrym i wizualnym nie najgorszym, wiem że można takiego kupić teraz po sezonie za taką kwotę.

Nie wie ktoś przypadkiem o takim???

I jakie są ich wady jeszcze mi powiedzcie;) PZdR ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

za 55 tys kupisz sobie.... problem . Za w miare dobra maszyne trzeba dac napewno ponad 65 tys. nie patrz na to co pisza na alle... ze maszyna stan idealny i okazja za np 55 tys. bo to bajki. Za dobrego supra trzeba z 50 dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DumBass    0

Nie przesadzaj że za supra 50 koła, w życiu bym tyle nie dał, nie wiem jakie u was ceny ale niedaleko mnie mieszka w miare uczciwy handlarz, pol okolicy od niego kupilo kombajny , ostatnio miał dominatora 98 za cene77 tys i za 70k powiedział ze mozemy go zabierac i domi niczego sobie tylko nie potrzebny mi taki duży.

w innym temacie widziałęm ze koleś kupił 86 za 53 tyś w podobno b.dobrym stanie

obecnie na all jest 96 za 53k i na zdj widac ze tylko 2 bobki spawu na sitach sa przy ustawianiu , a tak to ładna maszynka lecz od rolnika i juz 5 lat w polsce wiec nie wiadomo co tam nakładli, a na zachodzie to przynajmniej oryginał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

98 dla Ciebie za duży więc nie wiem po co chcesz 96 jak to jest to samo tylko w starej budzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

a tak to ładna maszynka lecz od rolnika i juz 5 lat w polsce wiec nie wiadomo co tam nakładli, a na zachodzie to przynajmniej oryginał :D

To żyj dalej w tym pozytywnym przeświadczeniu. A zobaczysz, że niektóre to mają nawet jeszcze oryginalne filtry i oleje, ale ja uważam, że to nie za dobrze. Tam ludzie potrafią nic przy maszynach nie robić. Niektóre są pierwszy raz umyte i przejrzane przez handlarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Kto mądrze myje nic nie zrobi kombajnu.... Zawilgotniały kurz jest dużo gorszy bo jest wiecznie mokry i wciąga każda wilgoć dookoła, potem rdza sie pieknie ciśnie do wszystkich katów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

posiadam bizona ponad 20 lat ;] nawet razu nie byl umyty i nie ma nawet znaku rdzy na nim ;]

 

a jak ktos niedokladnie umyje to naleje mu sie w zakamarki ten kurz zmoknie tak zostanie i potem gnije w garazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

na zdjeciach wszystkie wydaja sie okej. Ja za swoim rok jezdzilem najpierw za deutz fahrem potem za claasem.Pojedziesz a potem rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DumBass    0

przecierz nie chodzi mi o ideał, żeby był sprawny technicznie i jakiś wygląd miał to będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DumBass    0

a mam jeszcze pytanko jakiego koloru powinna być oryginalnie rura u claas dominator 86 , 96 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

106 ma 6 wytrząsaczy a 96 ma 5 przez co caly kombajn jest nieporównywalnie większy.....96 ma 150-170km(zależy czy mechanik czy hydro) a 106 ma V6 220km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KujawskiMovieTeam
      Witam! Planuję w niedalekiej przyszłości zakupić kombajn marki Claas. Mam 45ha więc myślę że Dominator w zupełności wystarczy. Problem leży w kwestii, na co uważać przy zakupie takiego kombajnu. Niektórzy moi znajomi kupili 'zajechane' kombajny i za kasę którą w nie włożyli kupili by jeszcze 2. Nie chcę takiej sytuacji, dlatego wychodzę do was z pytaniem, na co zwracać uwagę?
    • Przez Barty912
      Witam.Mam problem z elektryką w kombajnie.Otóż po żniwach odkryłem,że gryzoń porzecinał kable i większość odbiorników nie działa.Więc czy mogłby ktoś przesłać zdjęcie podłączenia czujnika zapchania wytrząsaczy, oraz czujnika napełnienia ziarna w zbiorniku,gdyż u mnie go nie ma a chciałbym go zrobić.
      Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
    • Przez Kazik3012
      Witam posdiadam claasa domonatora 86 z silnikiem. Perkinsa i nad nim cos jest ale nie wiem co to i do czego słuzy. Wygląda na odstojnik ale kij go wie a zabardzo nie potrzebnie nie chce tego rozkręcac.

    • Przez simsinek
      Witam 
      Mam problem z Claas Dominator 96 podczas odpalania na ciepłym silniku. Tak jak by prąd nie dochodził albo akumulatory słabe próbowałem już wielu rzeczy od wymiany rozrusznika kabli i akumulatorów... I żadnej poprawy na zimnym silniku odpala bez problemu cały dzień może chodzić i nic się nie dzieje tylko jak się go zgasi to już nie chce kręcić...
    • Przez AgroTuning
      Kombajn Mega 208, 1997 r. Ostatnio pojawił się dziwny problem. Kiedy ziarno dobija do 70% i widzi to czujnik, zapala się kontrolka informacyjna w kabinie i w tym samym czasie zapalają się czerwone kontrolki stop, zaczyna piszczeć sygnał ostrzegawczy. Po wysypaniu zawartości zbiornika trzeba zgasić i odpalić kombajn i wszystko wraca do normy. Zastanawiam się czy to wina czujnika? Czy może jakieś zwarcie? Po za tym nic się nie dzieje, na początku ja się to działo oglądaliśmy kombajn z każdej strony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj