Zaloguj się, aby obserwować  
dj426

Zetor Proxima problem ze wskaźnikiem ciśnienia w układzie pneumatycznym

Polecane posty

dj426    0

Tak jak w temacie, wskaźnik pokazuje maksymalną wartość. Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

Może zawór ci się zaciął? Próbowałeś spuścić powietrze z butli? Dało efekt?


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dj426    0

Spuściłem powietrze z butli, wskazówka opada na w dół. Jak napompuje do 4,5 wskazówka dobrze wskazuje ale powyżej tych 4,5 wskakuje na maksymalną wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

Ale nie idzie powyżej tego zielonego wskaźnika? Wskakuje tak od razu,czy normalnie się stopniowo podnosi? Jesli idzie normalnie,to pewnie zawór puszcza powietrze dopiero przy tym ciśnieniu,które pokazuje zegar.


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dj426    0

Do 4,5 wskazówka stopniowo się podnosi ale powyżej 4,5 wskazówka nagle idzie do góry i wskazuje powyżej tego zielonego wskaźnika i po chwili zawór puszcza powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john50    0

Witam. To kwalifikuje się do wymiany całego panelu. U mnie w Forterze działo się to samo. Był na gwarancji więc zmienili panel i wszystko się unormowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zeti285
      Witam! Posiadam zetora proxime 8441 i mam problem z opuszczaniem talerzówki ważącej 900 kg, Rzecz tkwi w tym że traktor opuszcza ją na raz z dużą szybkością i gdyby to było na betonie połamało by wszystkie talerze. Mam pytanie czy da się to jakoś wyregulować?
    • Przez RolnikWM
      Co myślicie o nowych ursusach i nowych zetorach ? czemu je ludzie kupują zamiast (moim zdaniem lepszych) zachodnich ciągników. Może chodzi też o niską cene.Dla mnie nie wiem jak dla was do jednak mimo wszystko ursusy są lepiej wykonane.Piszcie swoje opinie na ten temat
    • Przez KujawskiMovieTeam
      Witajcie Piszę z takim zapytankiem, mamy w planach kupić ciągnik zastępujący 912, jesteśmy raczej nastawieni na kolejnego zetora, ale tutaj nasuwa się niepewność, major czy proxima? Prosiłbym posiadaczy o wypowiedzi jak mają się oba te ciągniki względem siebie, pod uwagę jest brany ładowacz w przyszłości Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez myster
      Witam. Szukam numeru katalogowego kondensatora klimatyzacji (potocznie zwanego chłodnica klimatyzacji) wyzej wymienionych ciagnikow. Macie dostep do katalogow? Byłbym wdzieczny za numer. Pozdrawiam
    • Przez proxima64
      Witam panowie. Mam mały dylemat. Posiadam ciągnik Zetor proxima 6441 turbo z 2008r i zastanawiam się nad kupnem agregatu uprawowo siewnego. I tu zaczyna się problem. Posiadam siewnik amazone d7 specia lI 3m którym wykonuję ścieżki technologiczne na 12 m bo dobrze do nich pasuje (i mam taki opryskiwacz i rozsiewacz). I chciałbym do tego siewnika dokupić agregat siewny ale nie wiem czy proxa da radę. Teraz aktualnie ciągam agregat warki przedni wał 30 łap i 2 rzędy wałków z tyłu i nie ma z nim problemu (jeżdżę 4 szosową w 6 biegowej skrzyni). Myślałem nad agregatem takim jak ten http://olx.pl/oferta/nowy-agregat-uprawowo-siewny-dziekan-jaguar-lux-2-7m-hydropack-CID757-IDbWU33.html#d7f52f54e3
      Ten akurat ma 2,7m, 3Mm ma 2 łapy więcej i jest 20 kg cięższy. Agregat 3m bardzo lekki i ma małe zapotrzebowanie na moc. WG mnie agregat ma służyć do wyrównania pola przed siewem i rozdrobnienia brył (Zawsze po orce przed siewem bronuje aby lepiej zagęścić glebę, rozbić bryły na rędzinie i wyrównać wstępnie glebę aby OPADŁA po orce), a nie do głęboszowania jak to niektórzy ustawiają agregat na 12-15 cm i potem się dziwią że mają kiepskie wschody. Panowie powiedzcie jakie jest wasze zdanie na ten temat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj