Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
damianb1996

Massey Ferguson 6465 Dyna-6 czy Valtra N113

Polecane posty

damianb1996    0

Witam. Mam zamiar kupić ciągnik o mocy 120-130 KM. Zastanawiam się nad wyborem Valtry N113HiTech5 lub MF 6465. Posiadam 60ha - 40ha to pole orne a 20ha to łąki. Tak więc ciągnik będzie wykonywał prace takie jak: Prasowanie, orka 4-skibowym pługiem/45cm, talerzówka z wałem packera będzie do tego także dołączony siewak, no i rozwożenie obornika rozrzutnikiem 10ton. Tak więc który z ciągników będzie lepszy na takie prace i oszczędniejszy. Valtra jest 4-cylindrowa a MF 6. Co wybrać???

Pomoże ktoś??

Edytowano przez damianb1996

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym brał Valtre - spalanie komfort wygląd

Wiadomość z agroFakt.pl

Janosik82    0

kolego jak valtre to n123 będzie to lepszy wybór i nie wielka różnica w cenie a zawsze zapas mocy jest, co do fergusona to jest szóstka , przecież jak chcesz to valtre też możesz mieć szóstke. a ciągnik do wszystkich prac czwórka tylko mocna czwórka ,natomiast jak główny to szóstka

rafal2511    4

ja proponuje valtre n123 spokojnie wystarczy na taki areał. u mnie w okolicy na taki areał pracują po 100 km 4 garowymi i jakoś nie narzekają że mają ciężko. wszystko zależy od ilości kawałków i i ich powierzchni jeśli masz małe kawałki i jest ich dość sporo to gary będzie idealne gdyż będzie bardziej zwrotny. a gadanie że na ciągnik główny to tylko 6 garów to trochę zacofane i z komuny jeszcze pochodzące. przeglądając oferty nowych ciągników to rzadko który producent oferuje 130 km w 6 garach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować