Skocz do zawartości

Polecane posty

akmaly    180

Piszecie że Superol jest słaby ale jaki Superol? Uważacie że CD jest gorszy od jakiegoś wynalazku z logiem firmy handlowej? Tak samo z Hipolem, jest klika odmian o innych właściwościach. Ktos tu napisał że Agrol U - tylko wiecie że jest to olej o dużo mniejszej lepkości od takiego np. Hipolu GL-4 80w90 i nie wyobrażam sobie aby nie było wycieków na takim oleju w super spasownej skrzyni i moście C360. Wg. mnie nic nie kombinuje się z olejami tylko jak zaleca producent i będzie dobrze - tylko wymiana na czas i olej z pewnego źródła bo to co na opakowaniu nie musi się zgadzać z tym co w środku.

Alchemik    31

Odbiegając od tematu - Co robi dźwignia 4 na rysunku z rysunku zmieszczonego przez Rafallll360 ? Wpływa na regulację siłową, czy szybkość podnoszenia, a może jeszcze na coś innego?

seweryn20    575

To jest dźwignia szybkości reakcji podnośnika. Były w 4011. Miała wpływ na prędkość reakcji podnośnika przy pracy w systemie regulacji siłowej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Junkers    42

@Rafallll wg. mnie w c360 juz tego nie montowali bo nie bylo sensu spowalniac tak super wydajnej pompy. Co innego jakby siedziala tam pompa np. 50cm3.

Adi96    850

@akamaly To do 60-tki zalejesz  do silnika superol CC 30 Bo tak fabryka nakazuje? A ten  olej to nie jest olejem w lecie tak jest rzadki że przez korek paruje.Do skrzyni lać tylko hipol  GL 80 90 ja mam GL 80 95 trochę gęstszy  chyba że ktoś ma tura to rzadszego zalać ale lepiej nie eksperymentować do takiej 60-tki zalać gęstszy bo przy rzadszym będzie się lało a wiadomo jakie są spasowania w tych ciągnikach ...

kukum    7

i Przez to chwała temu co wymyślił sylikon bo jak by trzeba było składac na tych paierowych uszczelkach to normalnie mozna pasy z oleju na drodze malować ja pamietam jak sie składało na uszczelce i smarze i nawet ze to trzymało tylko ze po paru latach sie zaczynało saczyć, i teraz gdzie by nie był dekiel to ładuje sylikon i mam spokój z wyciemami, a jeszcze jedno sylikon sylikonem ich jest od cholery zawsze kupuje taki który jest odparny na olej czy paliwo i jest gitara :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się