sylwek1100

Fiatagri 70-90dt

Polecane posty

sylwek1100    0

Witam koledzy. posiadam od nie dawna fiata 70-90dt i potrzebne mi kilka wiadomości na jego temat.

po pierwsze szukam instrukcji obsługi i katalogu części

po drugie na jakiej zasadzie działa w tym ciągniku sprzęgło wałka bo ja mam z nim problem bo nie działa wogóle

po trzecie to słabo działa mi w nim wspomaganie

Koledzy pomóżcie bo mało informacji w necie moge znaleźć na temat tego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

co do wspomagania to najpierw radze sprawdzić tłoczysko czy jest proste bo ja u siebie je sprawdziełm na końcu a wymieniłem niepotrzebnie pompe na nowa i teraz mi jedna leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Katalogu i instrukcji szukaj ale to naprawdę bardzo cieżko znaleźć,ja kiedys szukałem znalazłem tylko od 666dt ;)

Co oznacza ''słabo działa wspomaganie '' ? Jęczy,wyje ,cieżko chodzi?

Co do sprzęgła nie możesz go włączyć ,czy tylko zgrzyta przy załączaniu ?




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek1100    0

a więc tak wspomaganie chodzi bardzo ciężko jak stoi w miejscu trzeba dać dużo gazu żeby można było skręcać. a wałek mogę włączyć tylko ze zgrzyta bardzo. jak mam coś podłączone pod wałek np prasę to na odpalonym ciągniku go nie włączę. chodzi mi czy wiesz kolego może jak działa tam sprzęgło wałka bo jak biorę tą drugą rączką taką jak hamulec ręczny to go nie rozłącza. no i jeszcze jeden problem mam z nim chodzi mi o rewers jak tam działa czy on jest hydrauliczny? bo na przykład z zaciągu nie mogę odpalić ciągnika i jak go postawie na górce i go zgaszę to po chwili zaczyna zjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Co do wspomagania-czyściłeś filtr w zbiorniku płynu hydraulicznego wspomagania ? Jesli tak to stawiam że raczej pompa sie kończy.

Ja mam Fiata 880DT i problemów z wom-em nie miałem.Wałek w Fiatach tak ma że musi zgrzytnąć przy załączaniu ,ale musi się załaczyć tak wiec u Cb jest cos nie tak, po szukaj jakiejś regulacji na lince od wajchy i podciągnij bo coś powinno być .A jeśli chodzi o rewers to nie mam u siebie takowego ale raczej u Cb jest on mechaniczny. Jak masz jakies pytania to poszukaj kogoś kto ma takiego samego Fiata bo jednak twój a mój to troszkę co innego

Przykładowo np. ten user ma takiego Fiata wiec napisz do niego ;)

http://www.agrofoto.pl/forum/user/13232-wojtek1203/




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

co do WOMu to po prawej stronie pod kabiną od tej wajchy sprzęgła WOMu idzie linka i na niej jest uciagacz, jezeli podkrecenie nic nie da to tarcza sprzęgła jest do wymiany. U mnie sprzęgło nowe, i też zgrzytnie ale da się bez problemu włączyć, dzieje się tak bo wom jest mechaniczny i wchodzi tryb na tryb a nie ma tam synchronizatora ;)

Co do wspoagania napisałem Ci że masz sprawdzić tłoczysko, ew jak chcesz pompe to napisz mi jaki masz nr bo mam jedną Boscha i mi leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majak    0
Dnia 18.08.2013 o 11:36, sylwek1100 napisał:

Witam koledzy. posiadam od nie dawna fiata 70-90dt i potrzebne mi kilka wiadomości na jego temat.

po pierwsze szukam instrukcji obsługi i katalogu części

po drugie na jakiej zasadzie działa w tym ciągniku sprzęgło wałka bo ja mam z nim problem bo nie działa wogóle

po trzecie to słabo działa mi w nim wspomaganie

Koledzy pomóżcie bo mało informacji w necie moge znaleźć na temat tego ciągnika

Jeśli nie przeszkadza Ci, że będą nie po polsku, to tu masz wszystko (instrukcja w j. francuskim, książka napraw w angielskim): http://tracteurs-someca.fr/fiat_70_80_90.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149
Dnia 5.10.2018 o 09:28, rad88-123 napisał:

Witam wie ktods jak sie zmienia predkosci walka w fiacie 115-90

 Jeśli nikt Ci nie pomógł,odkręć wom.są to 3 nakrętki,odciągnij go z śrub i mając go w ręce,od środka będzie w nim dołek.Gdy w tym dołku jest okrągły bolczyk jak fasola,to on przesuwa wodzik ze środka otworu w wałku, co powoduje zmianę przełożenia w środku. Tylko czy 540 obr.   jest z tym bolczykiem,czy bez,to już nie pamiętam,ale na 95 procent ten bolcyk potrzebny do obr.1000.[tak było w starszym modelu i wg. zdjęć chyba to samo]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radeek
      mam Fiatagri f 100 dt i mam taki problem. Strasznie wolno opadają pugi i to zwalnia orkę. Da sie przyspieszyć jakos opadanie ?
    • Przez tomaszek83
      Witam
       
      Czy to normalne w tych modelach ciągników ze przy włączaniu wałka słychać zgrzyty w skrzyni biegów? Byłem oglądać taki ciągnik z zamiarem zakupu i tak się własnie w nim działo .
      Pozdrawiam
    • Przez niedzwiadek97
      Zastanawiam się nad kupnem ciągnika głównego czyli orka,gruber,transport, i niestety mam dylemat który wybrać Renia wydaje się bardziej muskularna i podobno bardzo oszczędna, z fiatem Winner`em nie miałem styczności lecz posiadam Fiatagri 90-90 i jestem z niego zadowolony ale ciekawe jak się sprawuje Winner. W grę wchodzi również Renault 145.54 i Fiatagri F130.A i czy wersje z EHR czy bez? Jeśli ktoś miał styczność z którymś z tych ciągników, bardzo proszę o wypowiedź.
      Pozdrawiam Michał.
    • Przez inginio
      Witam. Piszę tutaj bo to kombajn bardzo spokrewniony z new hollandem. Wczoraj podczas koszenia pszenicy która była strasznie gęsta maszyna słabo doczyszczała ziarno tzn w zbiorniku były długie kawałki słomy. Poza tym czyste. Kombinowałem z wiatrami , kierunkiem wiatrow (od dołu od góry) sita regulowałem i bez skutku a słomy całkiem sporo było. Dzień wcześniej kosiłem jęczmień, pszenżyto i było idealnie tylko w tej pszenicy taki problem. Pomożecie?
    • Przez PowerfarmMaszyny
      !!!! SPRZEDAM CENA DO NEGOCJACJI !!!!

      FIATAGRI 88-94

      Rok 1995
      12390 mtg
      Silnik 4 cyl Turbo
      85 km
      Skrzynia Mechaniczna
      Opony Przód 80% Tył 60%

      LINK DO OGŁOSZENIA:
      http://otomoto.pl/oferta/fiat-88-94-ID6ye8y7.html




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj