adam882

Rozdzielacz w ciągniku

Polecane posty

adam882    11

Panowie chce prześnieć cały rozdzielacz z opryskiwacza Pilmet do ciągnika. Czy jest to możliwe i czy to nie będzie miało jakich konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Anie lepiej zastosować elektrozawory? Wygodniej będzie i prościej bo ciągnięcie grubych węży zasilających i przelewowych nie jest wygodne i łatwe do zrobienia bez węży profilowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ile taki elektrozawór może kosztować i jaki zastosować masz może jakiś link ? bo się kiedyś zastanawiałem czy nie zrobić właśnie sterownika do kabiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O_o zostanę przy tym co mam hehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek83    7

temat zaworu w kabinie był już w jakimś wątku walcowany - jedni są za inni przeciw, wygoda trochę większa, za to bezpieczeństwo spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ja miałem z 6 lat w ciągniku i nic się nie stało. Jak na opryskiwaczu był, to z 4 razy go uszkodziłem w ciągu 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Deerf
      Wiam.
      mam taki rozdzielacz stałocisnioeniowy ZTS pilmetu.
      Ale lekko się różni, w miejscu gdzie jest dodatkowe mieszdło (oznaczone jako 2), jest zawór od przelewu (oznaczone jako 1). dodatkowego mieszadła nie ma wcale. czyli 1. jest w miescu 2.
       
      mam pytanie odnośnie tego zaworu (1).
      - W jakim położeniu (zamkniety /otwarty) ma być ustawiony w trakcie pryskania ?
      - kiedy zawór ma być ustawiony odwrotnie niż podczas pryskania ?
       
      ja osobiście w trakcie pryskania mam zamkniety, ale nie wiem czy tak ma być. ogólnie otwarcie tego zaworu = spadek ciśnienia, zarówno przy pryskaniu jak i przy rozwadniuczu. czyli gdyby się okazało że musi byc otwarty to wymagało by to zwiekszenia ciśnienia na pokretnle do pożądanego o ile się tak da...
       

    • Przez lanzer25
      Witam wszystkich na forum . Chciałbym zapytać co niektórych kolegów co znają się na hydraulice o to jak zrobić hydraulikę w mf 255 aby ciągle pracowała.
      Powiem tak kopiłem opryskiwacz pilmet 1615 ciągany i chciałbym zęby mały mf z nim pracował . Widzialem gdzieś kiedyś ktoś pracował takim ciagnikim z opryskiwaczem ale z krukowiakiem 1200 ale nie zauważyłem żeby miał rozkładana belkę hydraulicznie moj jest troszkę wiekszy ma rozkładana belkę hydraulicznie , ale nie ma o czym tam pisac o opryskiwaczu . Chciałem sie dowiedzieć czy jest możliwość przerobienia hydrauliki w tym ciągniku bo jesli nie to będę szukał jakiś ciągnik z rodziny ursusa nie wiem jak tam jest w( 5314 i większych ) . bede sie rozglądał o ciągniku do 90 km z przeznaczeniem do siewu nawożenia i opryskiwania
    • Przez Alfa1985
      Chciałbym kupić nowy opryskiwacz 400l/12m. Nie wiem na jaką markę się zdecydować. Chciałbym wydać niewięcej niż 5,5tyś. Którą polską fimę polecacie?
    • Przez kamil255
      Witam,pilnie poszukuje instrukcji obsługi do opryskiwacza pilmet termit.Jest on z 1978r.na tabliczce pisze jakieś oznaczenie p027/5. 320,jest słabo widoczna ,tylko tyle mi się udało odczytać.Jesli któryś z agrofotowiczow miałby jakas instrukcje,skany to bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.
    • Przez AgroSikora
      Jak w temacie:)
       
      Tylu jest tu znawców tematu co lepsze a co najlepsze:  
       
      TO MOŻE KTOŚ WYTŁUMACZY NA FORUM NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA SYSTEM TEE JET AIR JET.
       
      JAKIE SĄ ZASADY STOSOWANIA?
      JAKIE CIŚNIENIA?
      JAKIE DYSZE STOSOWAĆ itd....
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj