Skocz do zawartości
Deny

DF Agrotron K 420 problem z wyciszeniem.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piters182    18

To mówicie że na felgach spawanych też skręt poprawi? Ja w zetorze poprawiłem skręt jak rozszerzyłem felgi i podkręciłem ograniczniki. A w DF nie wiem jak jest. Jak mierzyłem to jak by pryskać w QQ to spawane jak by odwrócić to powinno pasować. Zależy mi podkręcić ten skręt bo u mnie ciasno.

deutzboy    45

Witam koledzy jakie u was pokazuje cisnienie w hamulcach na zegarze.

Bo u mnie tylko 2 a kiedys chyba było 6.

Ostatnio zauważyłem też  gdy szczegolnie ciagnik zimny jest

to hamulec go trzyma , pare razy wcisne hamulec to troche lepiej .

Marl    15

cisnienie około 6. może pękł przewód biegnący od spreżarki do okolic lewego tylnego koła, tam gdzie jest osprzet pneumatyki? ja tak miałem i uciekało powietrze, powinno być słychać, ze ucieka powietrze. te przewody szybko padają. Nowy kompletny przewód ( droga jest ta głowka co przykreca się do spręzarki ) w serwisie deutz około 650 zł, ale wystarczy kupić około 2 m przewodu i od nowa zakuć węża. ja za 45 zł naprawiłem swój.

Edytowano przez Marl

Wiadomość z agroFakt.pl

Piters182    18

U mnie na zegarze pokazuje max 4 atm, też mało, wydaje mi się że zegar oszukuje, ale nie jestem pewien, skoro jak słychać jak sprężarka odbija to powinno być ok. Nie dawajcie zarobić serwisowi ile pieniędzy za głupią linke, poszukać kogoś kto zarabia linki i za 50 zł zarobi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez misiekbz2
      Witam. Interesuje mnie ten ciągnik ewentualnie 5070D. Czy ktoś miał z nim doczynienia? Jakieś opinie? 
    • Przez AGEPOWER
      Witam,
      jestem nowy na forum. Zajmuję się od 11 lat silnikami DEUTZ. Chętnie pomogę wszystkim użytkownkom:-) Odpowiem na każde pytanie, doradzę, zdiagnozuję, naprawię.
      Zapraszam do zadawania pytań.

• Przez PiotrM1234
      Witam wszystkich.
      Szukam ciagnika tak mniej wiecej o mocy od 120 do 150KM. Tylko nie wiem za czym sie rozgladac. Znalazlem lamborghini champion 135 ale nie wiem jak jest z awaryjnoscia, jak chodza te silniki. Prosze o wasze opinie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
    • Przez rex15
      Witam, w same silver 100.6 od pewnego czasu przestal dzialac licznik obrotów, co może byc przyczyną? Druga sprawa to nie liczy mth, tylko, ze to jest juz od dluzszego czasu i nie przeszkadzalo mi bardzo, ale jak juz pytam o obroty to zapytam i o to jakby ktos wiedzial gdzie szukac przyczyny to bylbym wdzieczny.
    • Przez Radek519
      Cześć.
      Potrzebuje opinii na temat ciągnika DE  AGROPLUS 75. 
      Zależy mi na; spalaniu i awaryjności 
      dodam jeszcze ze ciągnik będzie pracował z turem i jest z 2001r