Jelonek6920

Kverneland Accord Sacompactor

Polecane posty

Jelonek6920    0

Witam. Zakupiłem siewnik Kverneland Accord Sacompactor i chciałbym sie dowiedzieć od kogos kto ma taki siewnik lub zna sie na nich jak ustawic go pod rzepak i mniej wiecej zboża? Jak zrobic próbę kreconą? z góry dzieki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler2010    6

Powinieneś mieć tabele wysiewu na skrzyni zasypowej. A próba kręcona to zdejmujesz napęd z aparatu wysiewającego, zakładasz specjalną korbke, od dołu zdejmujesz rurę co powietrze idzie z dmuchawy, podstawiasz wiaderko lub worek i kręcisz (u mnie 85 obrotów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonek6920    0

No ok to jakos wykminiłem tylko bardziej chodziło mi o to jak go ustawic pod siew rzepaku bo tam są koła zębate i ponoc tą czerwoną zębatke się przestawia na sianie rzepaku...można by było jakos precyzyjnie to opisac i pomóc...był bym wdzieczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luk110
      Witam mam problem z pługiem Kverneland LD85 bo zapycha się co jakis czas w masie kukurydzianej, pług  ma duże i szerokie dokładnie i przedpluzki duże kukurydziane ale mimo wszystko lubi się zapchac, miał może już ktoś podobnie z pługiem co może być przyczyną.?

    • Przez szeik812
      Tak jak wyżej, mam problem ze swoim pługiem otóż gdy był zamontowany packomat S było wszystko ok a teraz jak go zdemontowałem podczas pierwszej fazy obrotu przewód od siłownika i cała wieżyczka strasznie drżą. Nie wiem w czym może byś problem. Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłów
    • Przez domel27
      Witam wszystkich na forum... jestem na etapie poszukiwan pługa dzis ogladalem kverneland 4-skiby obort zabez. resor  szeorkosc robocza skiba 40... Co wy o takim pługu sadzicie jakies opinie a moze inne propozycje jaki wybrac?
       https://www.olx.pl/oferta/kverneland-4-obrotowy-nie-khun-lemken-overum-CID757-IDxdkVB.html
      pozdrawiam 
    • Przez damiandg
      Powiedzcie mi jaki pług będzie lepszy na ciężkie ziemię Do wyboru mam Lemken Opal 120 3+1 i Kverneland AB 100 4 skiby, Wiem że jeden jest obrotowy a drugi zagonowy ale chodzi mi głównie o to który będzie się lepiej sprawował na ciężkiej ziemi bo ma lekkiej to byle czym się nawet zaora. Ogólnie na razie pług będzie pracował z Ursusem 914 ale mam zamiar zmienić na 1224. Myślę że 4 skiby będą odpowiednie bo ursusem 914 będę orał 3 skibami a jak zmienię ciągnik to założę 4 skibę i po problemie.  Myślę że do 15000 coś znajdę.
    • Przez kaamil12
      Siemka, ktoś ma jakieś opinie o opryskiwaczach kuhn/ kverneland  ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj