Skocz do zawartości

Polecane posty

ZETOREXX85    319

w przyszłości planuje kupic prase rolującą ursus.Jak sie sprawuje ta prasa.Jaka jest prawdziwa cena u handlarzy,jak na allegro zobaczyłem cene 55000 tys.zł to mnie zatkało O_O,inna oferta to 46000 tys.zł.Prasowała by głownie słome.Chce aby zwiazywała belki w kturych nic nie wystaje,wybrac obwiązywanie sznurkiem czy siatką,siatka chyba sie przydaje gdy prasuje sie słome jeczmienną,tylko za siatke trzeba dopłacić 3600 zł O_O

czy na tej fotce którą dałem ta bela jest owinieta sznurkiem

Edytowano przez ZETOREXX85

romek6340    203

No rozumiem, że z prasą rolującą styczności nie miałeś ale powinieneś wiedzieć (tym bardziej, że się kupnem interesujesz,) jak wygląda sznurek i siatka... Na fotce jest siatka:)

Cena zależy od wyposażenia ewentualnego rabatu jaki uzyskasz. Przedział cenowy już podałeś... A siatka wcale do słomy nie jest taka lepsza. Po prostu owijanie trwa szybciej późniejsze rozcinanie też wygodniejsze. Względy wizualne pomijam :D

STIG0013    406

Nie lepiej Sipma lub Grudziądz ?

Sipma może nie jest o klasę wyższa ale mają w tym już doświadczenie a na jej produkty u mnie w okolicy nikt nie narzeka.

Dużo dobrych opinii zbiera Grudziądz. Ceny Cię zatkało, za darmo nie dostaniesz :P Warto według mnie dopłacić za siatkę i ew. szersze opony

Edytowano przez STIG0013

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Tyle że Sipma każe sobie płacić dużo więcej w sumie za to samo a furory nie robi więc po co płacić jeszcze więcej?

Odpowiednik prasy Ursus Z534 czyli Sipma Classic PS1210 w wyposażeniu obwiązywacz siatką i szerokie ogumienie to koszt z rzędu 64tys brutto (katalogowo) a nic więcej ani nic lepiej nie zrobi od Ursusa.

hebel1224    1

Kolego znajomy ma prasę ursus z dwa lata i jest z niej bardzo zadowolony zero awarii a balotów już się narobiła i jak sam mówił jest dobra wydajność. Ja ją polecam.

escha    2

Mam Warfamę 543. Uważam to za badziewie polskich inżynierów. Owijanie siatką tylko w dni bezwietrzne. Aparat do siatki jest zamontowany za daleko od komory i początek siatki leci sobie jak chce. ROZDZIELACZ- gorszego badziewia nie można wymyśleć, wyrzuciłem linkę i zamontowałem rozdzielacz trzysekcyjny. Sprzęgła ścinające w takim miejscu,że dojście do nich jest utrudnione(wyciąłem śrubę do przykręcania osłony). A i jeszcze hamulec siatki-wynalazek godny nagrody Nobla

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się