DamianWladimirecT25

Czy t-25 da rade z broną talerzową ?

Polecane posty

Rolnik1973    15357

Pewnie nie, z taką 2x7 talerzy o szer 1.6 m to tak. Ja mam bometa 2x8 z wałkiem i chciałem przestawić z garażu do garażu to przód znosiło jak podniosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam, ma ciężko ale daje radę tylko problem jest w tym jak kolega wyżej podał, a mianowicie potrzebne jest dodatkowe dociążenie przodu ,albowiem będzie przód traktora w górze ponadto ciągnik nie będzie stabilny kierunkowo do kierunku i toru jazdy (będzie tańczył na wszystkie strony) ja oprócz dociążenia przodu cały czas prawie na blokadzie musiałem trzymać aby był właściwy tor jazdy na równym terenie jest dobrze gorzej na wzniesieniach

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Możliwe że jakimś cudem by pociągnął. Ale żeby po talerzówce był efekt to musi być odpowiednia prędkość a nie wierze że władkiem taką osiągniesz. Kiedyś pożyczał znajomy mojej 1.8m do władka to musiał zmniejszać kąt talerzy ale wtedy efekt pracy jest gorszy szczególnie na suchszym ściernisku na mokrym jeszcze jako taki. Moim zdaniem do ruska to tylko 1.6m nic większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

2 metry aby w miarę praca szła do do c-360 jest. Maks dla ciebie 1.6 m. Więcej nawet nie ma nawet mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Jeśli chcesz koniecznie wał to max 160cm,a bez wału można myśleć o 180cm. Wiadomo dodatkowe obciążenie to podstawa czy jest wał czy go nie ma bo na dołkach to i tak przód będzie podskakiwał bo talerzówka jest długa w Władek krótki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kacper257
      Witam czy jest ktoś posiadaczem tej borny  ?
      Chodzi mi ogólnie o markę i jak ta brona się spisuje.
       

    • Przez Mycek5120
      Witam szukam uzytkownika talerzówki producent BURY 3m który powie coś na temat tej maszyny czy warto wady zalety?
    • Przez pWnedMTZ
      Witam panowie, tak jak w temacie, nigdzie nie mogę znajsc informacji czy brona aktywna Rabewerk wmke można pracować na 1000 obrotow?
    • Przez DamianJarka
      Witam. 
      Ostatnio w Fendtcie wyskoczył mi błąd i kod usterki to 1.2.01 patrzę w instrukcje obsługi i przyczyna to-,,Wejście akumulatora, napięcie akumulatora poza żądanym zakresem" sposób usunięcia wezwać serwis. 
      Co ja mam teraz zrobić? Oco wgl w tym chodzi bo nie rozumiem tej przyczyny 
    • Przez adamos012
      Witam. Mam do Was drodzy rolnicy pytanie ponieważ mam zamiar zakupić bronę talerzową 1.6 do ciągnika C_ 360 ,pytanie mianowicie jest takie czy lepiej zakupić taką bronę z 2 rzędami wycietych talerzy czy może lepiej taką jak jest w standardzie czyli przód wycięty a tył okrągły. Proszę doradzcie 😀
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj