Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez merlo2001
      Witam.
      Posiadam ładowarkę Merlo 33.7 z roku 2002.
      Wszystko w niej działa tylko nie chce ruszyć.
      Proszę o szybkie odpowiedzi.
    • Przez wlazly68
      Planuję zamienić mojego poczciwego zetora7245 z turem na jakąś ładowarkę do 50tyś. W temacie ładowarek teleskopowych jestem raczej zielony. Taka ładowarka musiałaby zwozić okrągłe baloty z pole (chciałbym żeby ona ciągnęła przyczepę), chciałbym podpinać do niej wycinaka do kiszonki stautmann, to byłyby jej najważniejsze zadania . Jaką ładowarkę kupić? Jak wasze ładowarki sprawują się w takich zadaniach? Jaka jest awaryjność używanych ładowarek?
      Z góry dzięki.
    • Przez john56l
      Witam mam pytanie do posiadaczy ładowarek Zettelmeyer 500. Chciał bym się dowiedzieć od czego jest ta dźwignia pod siedzeniem z prawej strony która wychodzi z skrzyni, widać tam ze są 3 położenia lecz nie można jej przesunąć, tak jakby coś blokowało.
    • Przez koyack
      Witam Wszystkich. Moje pytanie kieruje Oczywiście w pierwszej kolejności do użytkowników tej ładowarki. Mianowicie Od niedawna stałem się posiadaczem ładowarki John deere 3420.  Chciał bym poznać wasze opinie na temat tego sprzętu. Na co zwrócić szczególna uwagę. Jakie sa najczęstsze awarie  i gdzie szukać do niej części zarówno silnikowych jak i części kabiny i innych elementów nadwozia. Oraz mam Pytanie czy ktoś z was posiada instrukcje obsługi oraz katalog części do tej maszyny. Z góry dziękuję za zainteresowanie Tematem  
    • Przez rolnik147852
      Witam!

Interesuje mnie zakup używanej ładowarki manitou. Cena ok 50-60 tyś. Jej głównymi zadaniami byłyby m.in. bele sianokiszonki, transport kukurydzy, załadunek obornika, pomoc przy tartaku itp.

Chciałbym wiedzieć coś o osprzęcie m.in łyżkokrokodyl,chwytak

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.