Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez hary6400
      Czy ktoś ma ladowarke cat jak to się sprawuje czy awaryjna jest? Jaki olej do hydrauliki?
    • Przez hary6400
      Mam mala ladowarke weidemann rok 95 posiada ona silnik Mitsubishi, czy ma może ktoś dostep do części do takiej maszyny? Głównie chodzi mi o glowice silnik jest 4 cylindrowy
    • Przez merlo2001
      Witam.
      Posiadam ładowarkę Merlo 33.7 z roku 2002.
      Wszystko w niej działa tylko nie chce ruszyć.
      Proszę o szybkie odpowiedzi.
    • Przez wlazly68
      Planuję zamienić mojego poczciwego zetora7245 z turem na jakąś ładowarkę do 50tyś. W temacie ładowarek teleskopowych jestem raczej zielony. Taka ładowarka musiałaby zwozić okrągłe baloty z pole (chciałbym żeby ona ciągnęła przyczepę), chciałbym podpinać do niej wycinaka do kiszonki stautmann, to byłyby jej najważniejsze zadania . Jaką ładowarkę kupić? Jak wasze ładowarki sprawują się w takich zadaniach? Jaka jest awaryjność używanych ładowarek?
      Z góry dzięki.
    • Przez john56l
      Witam mam pytanie do posiadaczy ładowarek Zettelmeyer 500. Chciał bym się dowiedzieć od czego jest ta dźwignia pod siedzeniem z prawej strony która wychodzi z skrzyni, widać tam ze są 3 położenia lecz nie można jej przesunąć, tak jakby coś blokowało.