Zaloguj się, aby obserwować  
barthez96

Jaki kombajn wybrać ?

Polecane posty

barthez96    3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jak coś to już Laverda 3600 :( z wyglądu zadbana;]

 

Pozdrawiam ! ! !


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Jak dla mnie to oczywiscie Claas, tylko że cena od reszty znacząco odbiega widze :( Ale kombajn naprawde niezły, moj kolega ma 108SL i mówi że super maszynka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

Ja też bym wybrał Claas'a. Ale Laverda też się nie źle prezentuje, od Claas'a troche odstrasza cena, ale jesli masz kase to nie zastanawiałbym sie i brał Claas'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Ale co to jest za porównanie...kombajn Claas w ogłoszeniu kosztuje 160tys, a inne są w cenie około 50tys...oczywiście że Claas jest najlepszy z podanych przez ciebie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3
Ale co to jest za porównanie...kombajn Claas w ogłoszeniu kosztuje 160tys, a inne są w cenie około 50tys...oczywiście że Claas jest najlepszy z podanych przez ciebie... ;)

 

Okej ale teraz nie oceniajcie Claasa :D tylko inne :D


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Ja bym wzioł Claasa Larvende albo Doninborga Super maszynki!!!


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

New Holland będzie rozsądnym wyborem za tą cenę. Dziwnie jakos wybrałeś wszystkie ok 60000zł a claas po 160000zł.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0

ja bym wzioł claasa sam mam claasa mercator 70 dosyć stary ale spisuje sie bardzo dobrze poza drobnymi usterkami np.łożysko albo pasy ale to raczej normalne.Ale naprawde polecam claasa.Choć zrobisz jak chchesz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

podoba mi się ten claas od dawna od kąnd go zobaczyłem.

new holland i te inne wygląd odstrasza.

 

brałeś pod uwage bizona bo za ok 160tyś z 2002r

za tyle kasy można kupić porządny sprzęt.

za 220tyś nowego tc 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Nio właśnie gdyby kupował to podał by kombajny w podobnej cenie a nie taka rozbieżność. A jeśli chodzi o claasa to strasznie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3
Kolega chyba nie kupuje kombajnu, tylko tak sobie założył temat... ;)

 

Mam zamiar kupić kombajn ale nie wiem na który się zdecydować z tych Marek co wymieniłem.


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Z tych co wymieniłeś to tylko Claas... :D

 

A ile chcesz przeznaczyć na kombajn...?? :D

 

Masz 13 lat i już kombajn kupujesz... ;):D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

kombajn to pewnie jego ojciec kupuje :D stawiam na claasa,sądze ze najwieksza dostępnosć częsci do niego i spora popularnosc wiec jakby co to mozna ludzi zapytac cos z uzytkowania itp ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Kupno tego Claasa to by była dobra decyzja... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Znam tego handlarza co ma do sprzedania tego 108 sl maxi. kombajn naprawdę stoi w Browieńcu Polskim. Facet sprowadza naprawde fajne sprzęty jeżeli chodzi o stan techniczny. Jest coprawda troche drozszy na tle innych handlarzy ale taki sprzęt jak ten dominator musi kosztować.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj