Zaloguj się, aby obserwować  
przemekk800i

hesston 5650 potrzebna szybka rada

Polecane posty

witam wszystkich

mam mały problem z swoja presa hesston 5650 która nie dawno kupiłem a mianowicie jeden z problemu jest taki ze sznurek jest podawany za blisko konca balotu i u cieka przez co bala sie rozwala i sznurki sie popuszczaja czy jest jakis sposób aby ja ustawic zeby tak z 5 centymetrów zostawiała marginesu w beli dodam tylko ze na komputerze ustawialem i nic to nie daje. drugi problem jaki ja boli jest to ze musze czesto czysc prese bo słoma sie zawija w pasy i strasznei sie grzeje np ostatnio musiałę mczyscic co 3 bele bo juz było słomy pełno czy to jest normalne w tych presach?

pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz :)

OKEY    154

Albo robisz beczułki i sznurek sie ześlizguje albo masz źle ustawione ograniczniki .

Co do drugiego problemu to słoma jest bardzo sucha i krótka lub masz nie oryginalne za wąskie pasy , lub za wolno jeździsz i ze słomy robi sie sieczka ;)

moze i tak za pomału jezdze spróbuje jezdzic troche szybciej a co do tego sznurka to bela jest według mnie dobrze zwinietra i równa moze faktycznie te ograniczniki sa zle ustawione a mozesz mi powiedziec gdzie one sie znajduja i jak je ustwic ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wieslawa_olo
      Witam. Potrzebuje instrukcji obsługi do ranault ares 550RZ. Chciałbym poczytać troche o zasadach użytkowania i eksploatacji. Może być wersja papierowa lub pdf. Może ktoś ma do odsprzedania. Tel 726,461,262
    • Przez grzegorz508
      Witam, chciałem się dowiedzieć jaka długość powinny miec pasy w prasie hesston 5700? Szukałem w katalogach dostepnych w Internecie ale do tego modelu prasy nie ma danych. Prasa posiada wskaźnik wielkości beli na zewnątrz z taką podziałka, przy pustej komorze na wskazniku już jest miedzy 2 a 3. Robiąc bele do znaku stop wychodzi mi wtedy około 1 m średnicy co jest stanowczo za mało. 
    • Przez beton188
      Witam wszystkich. Jak w temacie szukam i szukam książki z insukcją napraw do ZETORA 10145 turbo. Znalazłem książkę do URSUSa 1014 ale nie jestem pewny czy to bliźniaczy model. Proszę o pomoc
    • Przez slawek4020
      Witam potrzebuję dokładną instrukcję do prasy John Deere 590.Z góry dzięki.
    • Przez Lukas_jestem
      Mam problem z zaczęciem beli, czy ktoś już sie z tym uporał ? Da sie to jakos wyregulować ? Takze nastepnym problemem jest zbieranie sie słomy u góry na pasach, przez co musze co 3/4 bele ja czyscić, co przy 20 hektarach prasowania strasznie zabiera moj cenny czas. Jesli macie jakies pomysły na rozwiazanie tych problemow to pomozcie, z gory dziekuje.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj