Skocz do zawartości
marcin1199

Welger RP200 - nawija sznurek na rotor

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcin1199    0

Witam, mam problem ze swoją belownicą. Za każdym razem gdy włączam sznurek muszę wychodzić i sprawdzać czy nie nawija na rotor bo innaczej bel nie będzie obwiązany..

konrad82    49

Ja mam RP 200 ale nie miałem takiego problemu, zdarzyło mi sie sporadycznie tylko ja mam jeszcze siatke i wiekszosc robie siatką....

A Ty masz siatkę???

Kiedy puszczasz sznurek??? Powinieneś go puścić w trakcie prasowania pod koniec dobijania a nie po zatrzymaniu...

Edytowano przez konrad82

kupie silos na pasze!!!!

marcin1199    0

Siatki niestety nie mam. A sznurek puszczam różnie czasami w trakcie prasowania lub nie, ponieważ nie zawsze poda sznurek po włączeniu i trzeba trochę go ręką popchnąć pod wałek.

Wiadomość z agroFakt.pl

konrad82    49

Musisz puszczać razem ze słomą czy tam z sianem....U mnie jest taka klapka ktora popycha sznurek...

kupie silos na pasze!!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez merkator50
      Znalazłem w idealnym stanie belarke welger rp 12 i mam kilka pytań ,a mianowicie czy trzeba słeme belować z rosą kiedy jest jeszcze wilgotna ,bo jeśli jest sucha w południe to utknie w komorze i czy wąski podbierak to problem w belowaniu ,a jak z jej awaryjnością.Proszę o odpowiedzi
    • Przez maciek916
      Ześlizguje mi sznurek bala ze strony, której kończy owijanie, co można z tym zrobić przestawiałem już ten ogranicznik i nic nie pomogło
    • Przez MisiekQ
      Witam, mam zamiar kupić prasę walcowa welger rp 12 ,120x120,zamki na komorze,podbieracz hydrauliczny. Mam pytanie czy da rade ciągnik Massey Ferguson 255 z tą prasa welger rp 12.
    • Przez MaciejWojtasik
      Sprzedam zestaw do przystawki kukurydzy KEMPER 345 i pochodnych. W skład zestawu wchodzą:
      dwa bębny o numerach LCA85824 i LCA85825,
      dwa zgarniacze o numerach LCA74561 i LCA74562
      oraz inne elementy .

Cena 12 tyś za zestaw do negocjacji!!!
      telefon 502-741-365

• Przez Dami147
      Sprzedam Prasę Welger Rp12, saitka Jak nowa prasowała suche siano i słomę od 2 lat prasowała kiszonkę bo tyle jest u mnie  nie malowana polecam