Zaloguj się, aby obserwować  
mlody90

Lubelszczyzna ZSCKR w Jabłoniu :)

Polecane posty

mlody90    2

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu

Szkoła znajduje się w miejscowości Jabłoń, gmina Jabłoń, powiat Parczewski, województwo Lubelskie. Nie ma co się rozpisywać wszystko jest tutaj na stronie szkoły :)http://www.zsckrjablon.pl/ Zachęcam do odwiedzenia strony szkoły i sprawdzenia kierunków kształcenia :)

Edytowano przez mlody90

gabrysiek    74

yyy nie ma to jak reklama szkoły. Sam tam chodzę (aktualnie do 2 klasy pójdę) i jestem zadowolony. :P

deere2140    21

Od września będę tam chodził .. :D

Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Wiadomość z agroFakt.pl

deere2140    21

Poszukuje kogos kto by mnie oprowadził po tej szkole , nawet nie wiem z kim w klasie jestem ^^

Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Marcinuzz90
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!!

Piszę ten temat aby zebrać wasze opinie na temat właśnie tej "Włosko - Niemieckiej" spółki. Jak to było naprawdę? Kto był pierwszy? Kto się na kim wzoruje? Kto kogo kupił? Kto jest liderem? Czy ta korporacja między tymi firmami ma jakiś cel - są jakieś plusy/minusy? Czy kiedyś wielka współka się rozpadnie?
      Nie chciał bym żeby temat był źle odebrany ale ja osobiście mimo tego, iż jestem osobą która posiada jeden z tych trzech marek ciągników patrząc na inną markę z tej spółki mam do niektórych spraw mieszane uczucia...
    • Przez tom446
      Mam pytanie zdawał ktoś tego typu egzamin?Jakie były pytania?
    • Przez IMATEUSZI
      Jaki kierunek? Szkoła? tak aby w przyszłości była możliwość pracy na gospodarstwie lub w branży rolniczej. ?
    • Przez ArturKubacki
      Witam

Otóż po egzaminach będę składał do technikum papiery , ale o co chodzi z tymi badaniami ? Np jak bym szedł do technikum ekonomicznego lub o organizacji reklamy ? Co badają ? 
    • Przez poliswerty123
      Czy warto jest przejmować gospdarstwo 12 ha czy kształcić się i mieszkać w mieście?
      Co na takim gospodarstwie uprawiać, hodować?
      Podzielcie się swoją opinią
      Dodam że zawsze miałem śrwednią powyżej 5.0 i teraz jestem w pierwszej liceum
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj