Zaloguj się, aby obserwować  
mati18199622

Case 5150 Pro Kontrolka ?

Polecane posty

Witam , dziś zauważyłem że coś mi miga na wyświetlaczu obok obrotów i sam nie wiem co to jest więc tu pytanie kieruje do was co to może być?

Co może się dziać? Pewnie to coś z silnikiem ale sam nie wiem :/ wszystko normalnie chodzi , Jak ktoś wie to niech pisze bo są żniwa a nie wiem co to może być żeby nie było poważnej usterki.

Z góry dzięki :)

post-49139-0-05659200-1375736487_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To nie jest czasem symbol obrotów silnika ??? i ci wtedy obok pokazuje ile masz tych obrotów a jak wciśniesz ten przycisk z symbolem WOM'u to ci pewnie bedzie pokazywał obroty wałka tak mi się wydaję ale pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz też mi się teraz wydaje że to chyba nawet musi migać jak silnik pracuje. Prawie codziennie nim robie a nie rzuciło się to nigdy w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Nie musi migać ; ) Jak zmienisz na obroty wałka to wałek się pokaże zamiast tego. To cię informuje czego obroty są wyświetlane czy wałka czy silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli dobrze myślałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie ma sprawy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to :D Mi to miga i miga :/ nawet jak przełącze na wałek :/ Odłącze licznik :D Nie no a naprawdę to jak dokładnie nie wiem co to oznacza to mnie to denerwuje to miganie bo teraz to zwracam na to uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

Witam , dziś zauważyłem że coś mi miga na wyświetlaczu obok obrotów i sam nie wiem co to jest więc tu pytanie kieruje do was co to może być?

Co może się dziać? Pewnie to coś z silnikiem ale sam nie wiem :/ wszystko normalnie chodzi , Jak ktoś wie to niech pisze bo są żniwa a nie wiem co to może być żeby nie było poważnej usterki.

Z góry dzięki :)

 

Kolego to jest kontrolka wymiany oleju. Ustawia się co ile motogodzin zamierzasz wymieniać olej i jeżeli osiągniesz ustawioną ilość motogodzin ona zaczyna migać w formie przypomnienia. Po nie długim czasie przestanie migać i zacznie automatycznie odliczać do kolejnej wymiany i tak proces będzie się powtarzał. Także nie martw się możesz spokojnie jeżdzić nic się nie dzieje. A ilość ustawionych motogodzin sprawdzasz przez przekręcenie kluczyka w pozycję "P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego to jest kontrolka wymiany oleju. Ustawia się co ile motogodzin zamierzasz wymieniać olej i jeżeli osiągniesz ustawioną ilość motogodzin ona zaczyna migać w formie przypomnienia. Po nie długim czasie przestanie migać i zacznie automatycznie odliczać do kolejnej wymiany i tak proces będzie się powtarzał. Także nie martw się możesz spokojnie jeżdzić nic się nie dzieje. A ilość ustawionych motogodzin sprawdzasz przez przekręcenie kluczyka w pozycję "P"

Dzięki kolego bo właśnie muszę wymiane oleju zrobić bo wg mojego liczenia to już ten czas a nie miałem kiedy i mnie ta kontrolka zainteresowała. Dziś albo w poniedziałek zrobię wymianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Kolego to jest kontrolka wymiany oleju. Ustawia się co ile motogodzin zamierzasz wymieniać olej i jeżeli osiągniesz ustawioną ilość motogodzin ona zaczyna migać w formie przypomnienia.

 

 

A wiesz może jak to ustawić tak aby np przy 5000tyś mi zaczęła migać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I po problemie z migającą kontrolką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj