Zaloguj się, aby obserwować  
kokosik12

przedni napęd hydrauliczny

Polecane posty

kokosik12    0

witam, czy jest możliwość zrobienia przedniego napędu hydraulicznego we władku???? można by było zastosować most od UAZ-a. co o tym myslicie????? za wszelkie propozycje byłbym wdzięczny. powiedzcie jaki ssilnik najlepiej i jak to wogóle najlepiej rozwiązać. mam pompe od c 330 ale to chyba za słabe.

Edytowano przez kokosik12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion3800    45

Są nowsze wersje władka z napędem. Wujek ma władka z 2003 roku i ma napęd z automatycznym załączaniem. Pracuje z nim w lasach przy wywózce papierówki z lasu i chwali sobie zwrotność i dużą siłę uciągu.

Edytowano przez xerion3800

Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

Jeśli by miał by być to napędzane hydraulicznie to w jaki sposób byś go rozłączał jak byś się zatrzymywał, albo byś ruszał do przodu i trzeba by było ustawić obroty żeby równo przód z tyłem ciągnął.

Chyba żeby pompę podłączyć jakoś do koła tylnego na zębatki i że jak ruszasz to pompa zaczyna dawać ciśnienie. Nie wiem jak to wykombinować ale trzymam kciuki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominic    33

nie wiem jak jest w T25 ale C360 ma WOM napędzany skrzynią biegów. JD 2130 chyba taki napęd miały,

Edytowano przez dominic

c 330
4011
mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rafa5
      Witam, mam problem w MF 520. A mianowicie w tamte żniwa na koniec zaczął grzać mi się olej hydrauliczny(gotować). Zimą wymieniłem olej hydrauliczny i filtr oleju i nic to nie pomogło. Po ok. pół godzinie koszenia olej w zbiorniku zaczyna się gotować, hydraulika przestaje działać (nie podnosi heder) no i jest problem. Może ktoś coś podpowie w temacie, pozdrawiam
    • Przez mastid
      Witam, chciałbym kupić zawór cztero drożny (dwa wejscia i dwa wyjścia) który znajduje się w Claasie Ares seria 8xx przy zbiorniku paliwa, umieszczony na ramię, na przewodach hydraulicznych idących do siłowników tuza. Czy ktoś może podesłać mi link, ewentualnie jakiś uniwersalny, bądź z innej maszyny. Bo na internetach to jak narazie tylko kulowe dwu drozne (wejscie-wyjscie) tylko widziałem .

    • Przez asus921
      Witam
      Mam problem z napedem pompy hydraulicznej, aktualnie naped na podwojnym kole pasowym, dwa paski 1120 (13mm szerokosci), przy wiekszym obciazeniu paski zatrzymuja sie i piszcza. Po zalozeniu nowych chwile byl spokoj, bo potrafilo silnik zadusic, a sie nie slizglo. Jednak znowu sie poluznily i to samo. 
      Chcialbym to przerobic, tylko jak najlepiej ? Zamiast kol pasowych zamontowac zebatki i dopasowac jakis lancuch ? Jezeli lancuch to jaki? Najzwyklejszy napedowy? Czy moze jednak wieksze kola i szersze paski, ale na to nie ma zabardzo miejsca, kolo juz prawie dotyka wentylatora. Najlepiej byloby spiac pompe bezposrednio, ale na to tez nie ma raczej miesjca.
      A moze macie jakies inne pomysly?
      Postaram sie dodac jutro jakies fotki.
      Silnik 70 KM, pompa dwusekcyjna strzelam, ze okolo 20/10 cm3
    • Przez lassie
      Witam mam problem z przednim napędem mianowicie sam się załącza ,co może być przyczyną ?
    • Przez radek5314
      Czy ktos posiada cieglo hydrauliczne do ciagnika? do 100km 2 czy 3 kategorie wziaść? Czy ktos moze cos doradzic w tym temacie?
      cos takiego
      http://www.turmasz.pl/Lacznik-hydrauliczny-cieglo-KAT-2-p2433
      http://www.turmasz.pl/Lacznik-centralny-hydrauliczny-KAT-3-cieglo-p3656
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj