kwak

Pasze de heus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kwak    0

Czołem! :( Miał ktoś z Was jakieś doświadczenia z paszami firmy de heus. Jeśli tak, to chciałbym poznać wasze zdanie na ich temat. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja stosuje pasze tej firmy dla krow i jestem zadowolony mleka daja znacznie wiecej krowki szaleja za ta pasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2

Mamy złe doświadczenie z paszami tej firmy (a dokładnie dawaliśmy jeszcze gdy firma nazywała się hima). Na początku praktycznie wszyscy znajomi hodowcy dawali te pasze. Teraz nikt już nie daje, były problemy z zapaleniami i zacieleniami. Nam nawet jedna padła. :angry: ;)

Teraz może się coś zmieniło ale juz nie mamy zamiary wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tych pasz i kanocentratów dla tuczników i jestem bardzo zadowolony z ich jakosci, są tańsze np: Sano Protamino Premium Forte kosztuje u nas 45zł/25kg a taki sam odpowiednik z de heus 38zł/25kg przy takiej samej jakosci. Osobiscie wydaje mi sie ze de hudes nawet jest lepszy duzo intensywniej pachnie przez co lepiej jest pobierany przez tuczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

sano macie drogie u nas 42.a de heus jakos moim swinia nie pasowal.kolo mnie maja oddzial byla hime ,auta z pasza kraza 6 dni w tygodniu wiec zbyt maja duzy.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halun20    2

my juz bierzemy od nich pasze około 7 lat. wcześniej nazywała sie to "hima" tak jak mówili inni.jestem bardzo zadowolony z ich paszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4RC1N    0

również korzystam z pasz tej firmy, na początku miałem troche problemów z zapaleniami ale po dobrej pracy żywieniowca tej firmy sytuacja sie prostuje. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

zna ktos obecny cennik tych pasz dla bydla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

U mnie w okolicy jest wytwórnia tej paszy praktycznie wszyscy we wsi maja i nikt się nie skarży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

U nas jeździ co tydzień dwa samochód dehejsa i sprzedaje koncentraty premixy i co kto chce, ale ceny są wyższe jak za dosche, dlatego biorę dosche bo przywozi mi cysterna z mlekiem to co chcę i mam potrącane z mleka i ceny są niższe od normalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki0489    10

Jakiś czas braliśmy te pasze i ma początku było nawet nawet. brana była z dodatkiem przeciw komórkom wiec z nimi nie było problemu, lecz po jakimś czasie zaczęły się poważne problemy... jak zmieniliśmy na nutrenę to wszystko się uspokoiło i wydajność znacząco wzrosła (a wydawało się że po de hausie dobrze leją:))naprawdę odradzam tę mieszalnię bo chwalą ją tylko ci co nie mieli porównania z innymi paszami. Prawda jest taka że od ponad 2 lat krowy dostają kromilk stabilo 20 (z nutreny) i za żadne skarby nie wrócił bym do de hausa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3pmarek    0

Jeśli chodzi o pasze to Agro Centrum nie narzekam.

pasze sa bardzo dobre ja biore 2 worki opasom 1 krolikom i 3 tucznikom. kiedys zabrakło tucznikom paszy to swinie nie powyżerali z koryt bez paszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

ja daje de heus od lat i od roku mam problemy z zacieleniami troszke sie powiekszyly choc to nic w porównaniu z tym ze kilka krow mi sie wysadzilo po porodzie.....czy to nie wina paszy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMily    0

Te pasze to czysty bubel.. Teraz zmieniłem na Nutrenę i o niebo lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja osobiście tekże nie polecam pasz dla krów tej firmy a przynajmnij tych najtańszych. W składzie przeważają same otręby i pochodne rzepaku. Teraz stosuję z AgroCentrum i jest nieporównywalnie lepsza a cena niemal ta sama. Ma bogatszy skład, zapach i widać co znajduje się w granulkach a nie to co w heusie jednolite brązowe "bobki" z nieprzyjemnym zapachem. Wydaje mi się, że po tej paszy wzrosły kom. somatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I use this regale for pigs and kanocentratów and I am real delighted with their attribute, are cheaper eg Sano Premium Protamino Metier 45z?/25kg costs with us and the very equivalent of De Heus 38z?/25kg with the synoptic caliber.

Edytowano przez ChrisAngle27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinek94    13

Witam. a wiec w moim przypadku to tak wygląda z ok.2 lata temu dawałem z tej firmy pasze tucznikom i warchlakom z początku było bardzo dobrze ich przyrosty na masie były o wiele lepsze niż na innych paszach. Ale niestety zawiodłem się na nich ponieważ zdechł mi tucznik i aczkolwiek dałem próbkę mięsa do zbadania i się okazało ze w paszach było czegoś za dużo już nie pamiętam czego. pasze z tej firmy daję bojlerom i tu akurat jestem zadowolony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

witam my stosujemy pasze do krow de heusa juz okolo 10-11 lat gdy jeszcze firma nazywała sie koudijs hima i nigdy nie było jakis wiekszych problemow z krowami a mleka dawały wiecej niz po innych paszach ale od pewnego czasu martwi mnie to ze produkty z korych robia pasze sa ubogie brak soi kilka roznych suszonych wywarów jakies wyciagi z rdzenia palmy i tak zastanawiam sie z jakie firmy sprobowac macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerak    0

A czy stosuje ktoś z was koncentraty z tej firmy? Jeśli tak to jakie i ile kosztują?


Green power ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

maja jakis porzadny starter i prparat mlekozastepczy dla cielakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj