Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz233

Alternator, nowa instalacja, Podpięcie C-360

Polecane posty

Mariusz233    0

Witajcie otóż kłade w swoim Ursusie c-360 3P nową instalację i odrazu zakupiłem alternator i mam dość błachy problem, a mianowicie jak go podpiąć? są cztery kable czerwony to ładowanie, biały to masa, a brązowy i zielony wiem że jeden z nich wraca na kontrolkę tylko który?, ale wtedy zostanie mi jeszcze jeden i co z nim zrobić?0rlq.jpg

Edytowano przez Mariusz233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Do tej wsówki w szczotkotrzymaczu podłączasz ten kabel który idzie do kontrolki.Żarówka musi być 4W.Resztę uzolujesz.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie ma to jak indyjskie badziewie. Najlepszy jest ten przewód 1,5 mm2 łączący alternator z akumulatorami i regulator no name, w którym po tygodniu uszkodzi się tranzystor, który nawet nie ma połączenia termicznego z obudową. Ale grunt, że jest to nowy alternator z "gwarancją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Heheheh :D Ja u siebie ten gruby kabel to dałem taki z samochodu co idą z rozrusznika do akumulatora.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Najlepszy jest ten przewód 1,5 mm2 łączący alternator z akumulatorami

 

Zapewne dopasowany do mocy alternatora :D .


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vcc    12

Przede wszystkim wiązkę od regulatora alternatora podciągnąłeś pod alternator, skoro przewody ci wystarczyły to jest ok

jeden brązowy idzie pod tablice wskaźników i ten przewód podpinasz pod wolną wsuwkę w szczotkotrzymaczu, reszta przewodów wolna, możesz wyciągnąć z instalacji, przewód alternator - rozrusznik wymień na min 4mm i testuj ten wynalazek na wzór z ELMOTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez Errormen
      Witam,chciałbym poprosic o schematy instalacji elektrycznej do Ursusa C 328(głównie chodzi o kierunkowskazy oraz o schemat puszki prądu  pod przyczepę, poniewaz zamierzam troche udoskonalić mojego "ciapka"  
    • Przez norbi222
      Czy rozrysuje ktoś mi taki jakiś schemat jak podłączyć dmuchawę 3 biegową do przełącznika a następnie do wtyczki od zapalniczki?
    • Przez UrsusC-330
      Witam,
      Mam pytanie, jak należy rozłożyć instalację wychodząca że studni glebinowej do agregatu, gdzie założyć zawory,jakie rury wybrac czy zdecydować się na zawory przy każdym pasku wychodzącymi do rządka czy zalozyc zawor na np.20 rzadkow? Ogólnie jak powinna wyglądać taka instalacja?
      Pompa będzie musiała popchnac wodę na ok.100 w jedną stronę
      Z góry dziękuję za odpowiedz
    • Przez Seba505
      Witam potrzebuje jakiegoś schematu instalacji elektrycznej do john deere 945 lub podobnych modeli z tą instalacją .Ponieważ ktoś ją pozmieniał i nie można dojść ładu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj