Polecane posty

Dario23    0

tam jest napisane, ze modele 5060-5080 zostaly kompletnie przerobione i zostaly wyposazone w liczne podzespoly z serii CX. silniki od 175 do 258 KM, nowa kabina, ktora w porownania do poprzedniczki jest o 27% wieksza i ma o 23% wieksza powierzchnie okien, a co za tym idzie lepsza jest tez widocznosc.Nowa jest tez konsola (pulpit) sterujaca, ulatwiajaca intuicyjne ustawianie parametrow pracy, nowy joystick znany z ciagnikow serii T6, T7, T8 i T9, dzieki ktoremu mozna sterowac hederem, nagarniaczem itp, a takze wysypem zboza. Dodatkowo kabina wyposazona jest w radio mp3 z bluetoothem, wyjmowana lodowke pod siedzeniem pasazera, no i w pelnowartosciowe siedzisko pasazera. Pozniej jest mowa o wysokiej jakosci slomie i rozcinaczu oraz o ukladzie czyszczacym opti fan takim jak w wyzszych modelach NH. Powiekszono tez zbiornik na ziarno. w tc 5060 ma miec teraz 5200 litrow, a w 5070 i 80 juz 6400 litrow. Opcjonalnie mozna wyposazyc heder w kopiowanie terenu AutoFloat-II, a hedery varifeed maja szerokosc od 4,87 do 6,03 i wysuwaja sie na dlugosc 57,5 cm. wiecej na temat kombajnu bedzie w kolejnym wydaniu niemieckiego magazynu rolniczego, ktory wyjdzie 16 sierpnia. To takie tlumaczenie na szybko, wiec moje zdania moga byc malo skladne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz56612    1

Układ czyszczący Opti Fan? Chodzi o sita, tak? Czym się więc one różnią od tych konwencjonalnych, montowanych obecnie w TC'tach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario23    0

wejdz sobie na polska strone new hollanda, a dokladniej w zakladke z modelem cx i tam pod czyszczenie bedziesz mial wszystko wytlumaczone. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz56612    1

Ok, dzięki. Jestem ciekaw jak bardzo cena podskoczy tych TC'ów. Za darmo ich na pewno nie będą unowocześniać ...

 

 

Znalazłem na stronie New Hollanda trochę informacji i ciekawych zdjęć tych nowych TC'ów po modernizacji. W pliku tekstowym, który jest do pobrania podali i krótko opisali wszystkie zmiany i modernizacje, jakie wprowadzili w TC'ach. Zdjęcia natomiast są do ściągnięcia, są jednak zrobione w dużej rozdzielczości, co pozwala obejrzeć dosłownie każdy szczegół, m.in. jest pokazane całe wnętrze kabiny.

Tu jest ten link:

http://newhollandpresskit.btsadv.com/index.asp?c=&search=_&market=POL&c=NH_New_TC5000_POL&s=1225

Edytowano przez lukasz56612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz56612    1

W tygodniku rolniczym pisali, że na razie mają produkować obie wersje, a później, zależnie od zainteresowania mają ograniczać produkcję tej starszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSPODAR    8

Ja tez go widziałem całkiem ładnie sie prezentuje jesli ktos che to moze ogladac 27.10.2013 Agromachine beda tam prezentowac nowego Tc własnie tego ktorego ma na testy firma Wia-Lan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj