Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafallll360

Jaki halogen wybrać do c-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360

Rafallll360    844

Tak jak w temacie , jaki halogen wybrać na tył ciągnika. Chodzi mi dokładnie w te miejsce gdzie dawniej była lampa robocza

Rafallll360    844

Można taka dostać z kloszem halogenowym ? mam oryginalną ale jest to przeciwmgielna i zastanawiam się nad jej założeniem tylko jest tam oprawka starego typu na żarówki ba 20 s

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    291

To musi być lampa rozpraszająca.A przeciwmgielna lampa to ci skupia światło w jednym punkcie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bardzo ciekawa jest ta lampa z aukcji. Pomijam już śmiesznie niską cenę.

Energooszczędne a zarazem wydajne źródło skupionego światła.

A później pisze:

Strumień światła: rozproszony.

Trzeba być niezłym analfabetą żeby nie wiedzieć co się pisze na temat sprzedawanych przez siebie przedmiotów.

Maniek101    103

Pomijając już tą aukcje bo podałem pierwszą lepszą ale co do samej lamy to się mogę wypowiedzieć bo mam taką.

Przyzwoita cena

Niski pobór energii

Dobra jakość wykonania, metalowa obudowa i grube szkło, kabel również solidny

I przede wszystkim nieźle świeci

locke    291

To kup sobie taką jaką masz z przodu maski za 24 zł i będzie dobrze.

Risto    16

Ja mam w T25A1 takie dwie jak podał linka kolega ursus55. Swiecą ładnie i nie widzę róznicy w mocy światła, zasięgu w takiej typu postokąt z włącznikiem co są, który zajmuje więcej miejsca tylko. To, że każda halogenowa obciąża łądnie instalacje to fakt przy włączonych wszystkich światłach. Ale ktoś polecił leda. Ja podpowiem tylko tyle, że chciałem do domu kupić taki z czujnikiem ruchu są na Allegro. I żeby co kolwiek dało światła to mus brać od 50wat leda

Rafallll360    844

Połączono.

Witam, tak jak w temacie jaka będzie najlepsza żarówka do oświetlania tyłu.Czy kupowanie ledów to strata pieniędzy? jaka najlepsza firma ?

Edytowano przez Elektrotechnik

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nudzi Ci się? Założyłeś temat jaką lampę wybrać, a teraz pytasz w nowym jaką żarówkę założyć? Może za chwilę założysz nowy temat jakie przewody do tej lampy, a za dwa dni zapytasz czym przykręcić tą lampę. Jakby nie można zapytać o to wszystko w jednym temacie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez stefek1991
      witam mam pytanie. Nie wiecie ile moze kosztowac naprawa całej instalacji elektrycznej razem z lampami itp.
    • Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Mam u siebie pożyczoną na jakiś czas C-360 3P 85 rok i od pewnego czasu brak świateł stop (gdy hamuje ). Hamulce sprawne, ale świateł brak. Przygotowuje go na przeglad i takie pytanie: Jak to naprawić ?? Jakaś pompa,czujnik, czy wina bezpieczników ??
    • Przez Klimston
      witam załozyłem do swoje 60tki alternator firmy Delco 12v 100a z astry f i na wolnych obrotach ładowanie wynosi 13/13.6v a na wysokich 14.8/15.1v .w astrze ladowanie bylo 14v/14.5v nie wiem w czym jest przyczyna. pozdrawiam
    • Przez Sqowron
      Witam wszystkich potrzebuje schemat podłączenia alternatora, z regulatorem napięcia RC212D. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MarcinOtna
      Witam!
      Posiadam taki alternator: i chciałbym zapytać jak go połączyć z nową zakupioną instalacją elektryczną(dedykowaną pod alternator) oraz jaki regulator napięcia do tego właśnie alternatora?

Z góry dziękuje za pomoc
      Pozdrawiam!