Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Lampa sygnalizacyjna Zetor 8011 Turbo

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam posiadam Zetora 8011 Turbo i mam takie pytanie, czy dało by się założyć do niego koguta?

Z tego co wiem to widziałem już kilka podobnych sprzętów z kogutami.

Mój zetorek często jeździ z opryskiwaczem itd, często wieczorami..

Chciałbym żeby był bardziej widoczny oraz nie stwarzał zagrożenia.

Może ktoś już montował koguta w podobnym traktorze..

Prosiłbym o pomoc, a mianowicie jak to zrobić?

Co z włącznikiem, gdzie najlepiej kupić i czy warto tzn czy długo wytrzyma ;)

Tak wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaja sobie robisz? Ile Ty masz lat? Montuj go tak jak Ci wygodnie, a podłączenie jest opisane na forum.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

zamontuj sobie dwa koguty po bokach kabiny na tym środkowym słupku od drzwi tylko zrób jakieś ładne uchwyty do tego ja mam tak zrobione w ursusie 1014 i wygląda to pięknie zwłaszcza w nocy a podłącz go do tej skrzynki z włącznikami w kabinie która jest zaraz przy wejściu o ile ona u ciebie akurat jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki postaram się kupić w najbliższym czasie i zamontować :)

Spokojnie "Elektrotechnik" chciałem się spytać jak inni ludzie rozwiązali tą sprawę, czy dwa czy jeden gdzie itd

Edytowano przez Matojosz15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój nick to Elektrotechnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj