Skocz do zawartości
News
Cezary4514

Czy ktos ma na af prase welger ap 51?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Welger
Cichy007    0

Ja posiadam welgera ale ap52. I naprawde polecam ta prase wiaze snopek w snopek i nie ma z nia zadnych problemów. Codziennie rano tylko smaruje i sznurki zmieniam nic wiecej.Idzie leciutko,ciagam ja c330 i ten traktor jest idealny do tej prasy.Naprawde polecam.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Cezary4514    56

ja też ciągam swoją c 330 m ale już były skutki silnik do remontu tylko moja w tym roku zrobiła ok 50 ha to silnik w c330 miał prawo siadnąc... chodzila od 7rano to 20 i tez codziennie o 5 rano wstaje z bratem smarować ja prase a brat z ojcem kombajn. ogólnie polecam super sprzęt

Wiadomość z agroFakt.pl

Cezary4514    56

Od domu do sklepu mam jakieś 30 km i sa 4 sklepy ogólnie z czesciami nie ma większego problemu

pozdro

AGRObombula    2

ja mam welger ap 41 ciagne ja c c330 te prasy są niezawodnie i niema z nimi problemów umnie w tym roku zprasowała 130 h z podajnikiem szła od rana do wieczora i to wszystko ciapkiem maila przerwę tylko w nocy jak ją smarowałem a tak to szła od rana 8 do wieczora 24

Cezary4514    56
ja mam welger ap 41 ciagne ja c c330 te prasy są niezawodnie i niema z nimi problemów umnie w tym roku zprasowała 130 h z podajnikiem szła od rana do wieczora i to wszystko ciapkiem maila przerwę tylko w nocy jak ją smarowałem a tak to szła od rana 8 do wieczora 24

To widze że masz tak jak i umnie. Też chodziła od rana do wieczora o 8 do 22?24 i tez śmigam z nią c 330. Tylko pod koniec zniw mialem kłopoty z silnikiem w c 330 do remontu,i ta prasa tak ją roztupczyła :D

misza42    0

mój szef ma RP15 ciągamy ją NH TD95D prasujemy tak około 200ha zależy jaka słoma idzie nieżle tylko podbieracz za wąski

AGRObombula    2

Cezary4514 właśnie słyszałem otym zeponoc ciapek i presa welgier ap 41 ze sie wykończy mój nic silnik tyka tak jak tykał słyszałem też ze ponoc jak ta prasa chodzi z 60 albo cięższym ciągnikiem ze ponoc siadają te klacki co młot prowadzą ałbo łożyska na kole zamachowym ale bo ja wiem czy to prawda niemam zaszczeżeń co do tej prasy a ciapek sobie znią dobrze radzi nawet z podajnikiem

Cezary4514    56

Ja mam welgere ap 51 podpiołem pod nią Ursusa 4514 to prasa ledwo co sie tzymała z tym ciągnikiem. Oststnio tłok skrzywiło poszły łożyska bo te noze co są dwa do tniecia słomy jeden w tłoku drugi obok to jeden się skrzywił (jakas grubsza gałąś a te noze juz nie były za rewelacyjne. jakbym c 330 jechal to by tak sie nie stało tylko by pas zwaliło) a drugi w niego przypierniczył i się stalo noze dwa do wymiany pare łożysk nie wiem ile dokładnie. I tez miałem co dobrego w sklepie nie mieli dopiero miały być za dwa tygodnie a ja przecierz nie będe czekał dwa tygodnie bo robota czeka asz dopiero do znajomego poszłem i pn zrobil.

Ale ogólnie to bardzo dobra prasa Robie nią rocznie od 100 do 150 ha rocznie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zefir
      Witam stoję przed wyborem prasy i zastanawiam się czy kupić warfame z dosyć niskim przebiegiem w cenie 30 tysięcy zł z 2011 roku czy może starszą welgerke również za taką kwotę .
      W warfamie przemawia do mnie niska cena części i ich dostępność oraz przebieg tylko 950 bel ( prasa jest u znajomego od nowości i robił tylko + /- 100 beli rocznie ) z kolei  welger zaczeli polecać mi inni rolnicy i teraz zastanawiam się co wybrać ,  prasa by prasowała najwięcej słomy i sianokiszonki . Jak by ktoś mógł również napisać jaka jest dostępność części do welger oraz opinie o niej byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez koyot23
      Witam, zastanawiam sie nad kupnem prasy zmiennokomorowej, i wlasnie biore pod uwage prasy jak w temacie, moze ktos uzytkuje te prasy i moze cos wiecej na ich temat powiedziec. Prasa ma prasowac okolo 3tys belek sloma, siano i sianokiszonka. Sam rotor wystarczy do sanokiszonki czy noze lepsza sprawa? A i cos o siatce chcialbym wiedziec czy warto sie ogladac za prasami z siatka czy wystarczy sznurek? Z jakimi ciagnikami wspolpracuja, jaka jest ich dobra i zla strona.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Kuba84241
      Witam 
      Wałek wom wkręcił mi panel sterujący i wyrwało mi klable z gniazda który się podłącza do prasy.  Tych kabli jest 13 i nie wiem jak je podłączyć. Jak ktoś ma varianta 280 z nożami i siatką to czy mógł by podesłać mi zdjęcie z schematem. Panel jest biały bo od żółtego to schemat jest w internecie a białego nie ma.  

Z kostki wychodzą kable i w taki sposób toa być zrobione. Do tego potrzeba miernik prądu żeby to sprawdzić

Albo ma ktoś może katalog do tej prasy i tam może jest ta instalacja 

• Przez Michal5
      Jakom prasę rolującą wybrać do Ursusa C330M żeby sobie dawał w miarę radę z nią i czy jest do niego sens kupować prasę rolującom prasa kostkująca odpada 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.