Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bartekj1994
      Witam. Chciałbym wiosną dostawić do obory drugą. Tzn postawić jedną scianę i przedłużyć dach. Mam nadzieję że jasno piszę. Długość obory to 20. Myślę że pomieszczę tam 18 stanowisk. Jaką szerokość radzicie zrobić tak zeby wszedł ciągnik i Jaki byłby koszt takiej obory.
    • Przez leszek1000
      Mam problem z jałówką. Była pokryta 26.04.16.Termin minął,a ona nie odpuściła.Weterynarz ręką sprawdził i nie ma ciąży.Zdoiłem ręcznie i ma mleko.Wymie ma małe,ale każda ćwiartka jest naprężona i ma wielkość pięści. Czy to normalne,że jałówka ma mleko w strzykach ? Proszę o odpowiedź bo za tydzień pójdzie na sprzedasz.
    • Przez PaulinaJakubiak
      Kupię krowy i jałówki mleczne, najlepiej wysokocielne.

Okolice Olsztyna, warmińsko-mazurskie.

Pozdrawiam Paweł 511693715
    • Przez bartekm66
      Witam
      przymierzam się do likwidacji stada krów mlecznych 10 szt
      zmusza mnie do tego brak rąk do pracy... zostałem na gospodarce sam (żona poszła do pracy, mama mi trochę pomagała ale "podupadła" na zdrowiu)
      mam takie pytanie ... co w zamian.. produkcja roślinna sama nie bardzo wchodzi w grę bo słabe ziemie..
      co radzicie?
    • Przez vittek
      Witam,
      czy w waszych gospodarstwach w ciągu ostatniego roku wystąpiło więcej cyst niż w latach poprzednich? Jeśli tak, jak ten problem komentują wasi lekarze weterynarii, doradcy żywieniowy , inseminatorzy itd...