Skocz do zawartości
Daniellll

Niemoge zagrzac wody wskazniki pkazuja 55-60 stopni

Polecane posty

Daniellll    3

Witam mam taki problem, od kilku lat temperatura wody była po miedzy 85 a 90 stopni w tym roku po skoszeniu 2 hektarów

temperatura spadła do 55-60 stopni a temperatura oleju jest 85 stopni. Rozebrałem termostat był rozsypany zainwestowałem w termostat i nic to nie dało

kupiłem nowy czujnik też to nic nie pomogło wymieniłem zegar temperatury i też nic, podłączyłem wszystko na krótko żeby wykluczyć przetarcia kabla sprawdzając to wszystko w gotującym czajniku i też nic, może ktoś ma jakiś pomysł albo cos takiego przeżył bo mnie już cholera bierze .

pasiu66    17

No i to jest dla ciebie problem? U mnie temperatura wody nie przekracza 60 stopni, chyba że siatka zajdzie plewami to wtedy wchodzi na 80.

michasko    1

powinieneś sie cieszyć ze masz taka temperature bo w bizonach to ciezko jest nie przegrzac silnika...

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    71

Według mnie jest to problem bo silnik jest niedogrzany. Niedogrzany też źle jak i przegrzany.

Kolego @Daniellll wyjaśnij co oznacza "też nic". Nowy czujnik i wskaźnik także pokazują 60 stopni w gotującej się wodzie?

pasiu66    17

Ja bym do końca nie wierzył tym czujnikom w bizonie, u mnie odkąd pamiętam tak pokazuje i nic złego z silnikiem się nie dzieje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się