Zaloguj się, aby obserwować  
waldus11

ustawienia tc5070- owies

Polecane posty

waldus11    1

Panowie proszę o radę jak ustawić kombajn na owies, bo przy moich ustawieniach dużo ziarna idzie spowrotem na domłacanie, tak, że nawet potrafi zatrzymać przenośnik?

Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagier2    0

Witam ja mam też ten sam problem z tc 5070 że blokuje przenośnik kłosowy przy koszeniu owsa. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Jeśli za dużo wraca na domłacanie to sito dolne za mocno jest przymkniete .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagier2    0

Witam na ile mają być otwarte sita górne i dolne do owsa i jeszcze w tc5070 jest takie krótkie kłosowe na ile je ustawić bo do pszenżyta to mam na ok 16mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez agnieszkaer
      Kupię zboża konsumpcyjne i paszowe na terenie calego kraju.
      Odbiór własnym transportem, płatność w dniu załadunku, min 20 ton.
      Agnieszka
      504082118
    • Przez grara
      owies około 50t, tegoroczny, 570zl/t
      pszenica około 30t, tegoroczna,  740zl/t   do uzgodnienia     mazowieckie, Radom
      https://www.olx.pl/oferta/pszenica-CID757-IDs5qdf.html
      Pozdrawiam
    • Przez wiskitek
      Witam wszystkich posiadam new hollanda tc 5070 o mocy 220km mam już przezbrojenie do kombajnu i nie wiem jaką przystawkę do kukurydzy wybrać jakiej firmy bo nie mam zielonego pojęcia o tym czy 5 czy 6 składana proszę o pomoc. z góry dziękuje i pozdrawiam.
    • Przez groszek
      Czy ktoś z was orientuje się czy można w jakiś sposób ustawić hamulce hydrauliczne w ciągniku ponieważ ciągnik hamuje wcześniej niż przyczepa a powinno być odwrotnie. Dodam ze ciągnik to mc cormick mtx 175 z instalacja hamulców hydraulicznych 
    • Przez bitels
      Witam wszystkich
      Orientuje się może ktoś z Was w jaki sposób powinny być montowane noże w japońskich glebogryzarkach? Chodzi o to gdzie idą prawe, gdzie lewe? Czy jest jakaś zasada ich montowania? Krańcowe na pewno po brzegach, ale też są prawe i lewe. Kupiłem taką maszynę mitsubishi 155cm i chcę się upewnić czy są dobrze po przykręcane. Zwłaszcza,że jeden był założony odwrotnie do kierunku wirowania wałka. Dlatego proszę o poradę, bo sposób ich montażu wydaje mi się z deka wątpliwy.

      Z góry dzięki za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj